ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> ביגוד והלבשה >> קרייזי ליין טלפון

שירות לקוחות קרייזי ליין ולוצ'י
1900-72-99-95

באינדקס הביגוד וההלבשה של ישראל


שירות הלקוחות של קבוצת קרייזי ליין ולוצ'י, מאופיין ברגישות רבה וסבלנות. כל לקוחה המעוניינת לשאול שאלה או להציף בעיה, יכולה ליצור קשר עם המוקד הטלפוני של החברה ולקבל מענה הולם. התחושה במוקד השירות היא שיש עם מי לדבר, ושהלקוחה אינה מובנת מאליה. במרכז השירות של קרייזי ליין ולוצ'י, כל לקוחה מקבלת יחס מיוחד וישנו רצון טוב לשיתוף פעולה, כך שבסופו של דבר נציג השירות והלקוחה מצליחים למצוא יחד את המענה הטוב ביותר.

מה ניתן לברר במוקד הטלפוני?
לקוחה המחייגת את מספר הטלפון של קרייזי ליין ולוצ'י, יכולה לקבל מענה לשלל סוגי פניות:
באפשרותה לקבל מידע בנוגע להנחות, קולקציות חדשות, מבצעים חמים, מיקומי סניפים ברחבי הארץ ועוד. כמו כן, במידה ולקוחה מעוניינת להביע את דעתה על הבגדים החדשים שהגיעו למדפים, לספר על חוויית קנייה שעברה באחד הסניפים או אפילו לומר מילה טובה – ניתן להתקשר אל המוקד וליידע אותו, כך נשמר קשר רציף בין הנציגים והלקוחות. כל פנייה תטופל במהירות האפשרית, על מנת לחסוך זמן ללקוחה.

מה ייחודי במוקד השירות קרייזי ליין ולוצ'י?
מוקד שירות הלקוחות של החברה, מקפיד מלבד לטפל בפנייה במקום – לערוך גם מעקב שביעות רצון ללקוחה. המוקד נוהג בחלק מהמקרים ליצור קשר שוב עם הלקוחה שפנתה, בדרך כלל מספר ימים אחרי השיחה האחרונה, וזאת על מנת לבדוק האם הדברים אכן הסתדרו עבורה, והאם הייתה מרוצה מהשירות שקיבלה. הנציגים באמת מתעניינים בלקוחותיהם, והלקוחות שמרגישות את האכפתיות וההבנה מצד נציגי השירות מביעות הערכה על כך.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לשירות לקוחות קרייזי ליין ולוצ'י בטלפון: 1900-72-99-95

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com