שיער דליל
שירות לקוחות >> יבואני מוצרי חשמל >> שירות קריסטל

טלפון שירות קריסטל :
1-900-72-00-62


ארבעת חברות הענק למוצרי חשמל התאחדו לחברה אחת: קריסטל תדיראן AEG ואמקור. כל אחת מהחברות מובילה בתחומה וידועה באיכות המוצרים שהיא מייצרת ומשווקת. יחד הן יוצרות סמל של איכות ועצמה, וניתן ליהנות מהן על ידי קבלת שירותים שונים ונרחבים.

מספר הטלפון של קריסטל
ארבעת החברות הציבו לרווחת הציבור שירות לקוחות טלפוני קשוב ומסור, המטפל במגוון רחב של פניות. לכל אחת מהחברות - קריסטל, תדיראן, AEG ואמקור, חשובה שביעות רצונו של הלקוח, והן יעשו הכל כדי להגיע לרמה גבוהה של שירות. הדבר נכון לגבי כל תחומי הפעילות בחברות, אך בפרט במחלקת שירות לקוחות, שכן זהו הערוץ הישיר והנגיש ביותר ליצירת קשר עם הלקוחות.

מעודדים את הקשר עם מחלקת שירות לקוחות
קריסטל, תדיראן, AEG, ואמקור מאמינות כי השיחה הראשונה עם מספר הטלפון של החברות היא משמעותית עבור המשך הקשר, ולכן הנציגים מתייחסים באדיבות וברצינות לכל פונה. על ידי עידוד המשך הקשר מצד החברות, יתפתחו אמון והגינות בינן ובין הלקוחות, וערכים אלה הם העומדים בראש סדר העדיפויות שלהן. במוקד מקווים כי מספר הטלפון של החברות יהיה נגיש ופעיל, ואף פונה לא יהסס להתקשר.

הנציגים של קריסטל
נציגי השירות במוקד הטלפון של החברות הם מקצועיים ואדיבים. הם נבחרו על פי רגישותם וסבלנותם, והודרכו לטפל כל אחד בתחום אחריותו בלבד. נושא שאינו קשור לנציג שהתפנה, מופנה מיד לנציג הרלוונטי, וכך מטופל ברמה הטובה ביותר. הטלפון של קריסטל תדיראן AEG ואמקור הוא הכתובת לכל בעיה, ונציגי השירות ישמחו לטפל בכל אחת ואחת מהן.

לשירות הלקוחות של קריסטל חייגו 1-900-72-00-62

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com