ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> עיריות >> עיריית ראשון לציון טלפון

עיריית ראשון לציון *
1900-72-0067

באינדקס העיריות של ישראלעיריית ראשון לציון, היא הרשות המקומית של העיר ראשון לציון, והגוף שאחראי על ניהולה השוטף. שירות מודיעין מרכזי מאפשר לכם לגשת אל כל האגפים והמחלקות בעירייה, במהירות וביעילות:
לשכת ראש העיר, אגף החינוך, אגף לפיתוח עסקי, אגף רווחה עולים וקהילה, לשכה משפטית, מוקד עירוני, מינהל כספים, מינהל הנדסה, מינהל אמרכלות וכוח אדם, מינהל לשילוב חברתי, מינהל איכות הסביבה, מינהל שיפור פני העיר, היחידה למלחמה בסמים, אגף הנוער, אגף קליטה, אגף רישוי עסקים, אגף חופים ואגמים, אירועים ומועצה, פניות הציבור, אגף רישוי ופיקוח על הבנייה, אגפי הגבייה והשומה, טיפול וקידום נוער וצעירים וכו'.

מודיעין טלפוני עיריית ראשון לציון
שירות מודיעין מתקדם וחדשני, מאפשר לכם לקבל את כל המידע הדרוש לכם מעיריית ראשון לציון, ואף להתקשר עם כל המחלקות והאגפים בה. במקום לחפש בגוגל ביטויים, כמו: "ראשון לציון עירייה טלפון", "מפת ראשון לציון בניין העירייה", "דרושים ראשון לציון עירייה" וכדו', שלא בהכרח יניבו את המידע הדרוש לכם - מהיום, תוכלו לקבל את כל הפרטים והמידע בשיחת טלפון אחת.
כל המידע – מספר טלפון אחד
העירייה היא גוף מרכזי האמון על שירותים רבים ומהותיים לתושבי העיר. פעמים רבות אנו נתקלים בצורך לקבל מידע או שירותים מהעירייה אך מתקשים באיתור מספרי הטלפון או פרטים אחרים. על מנת להקל עליכם את קבלת השירותים, הקמנו מודיעין טלפוני ייחודי. בחיוג אל מספר הטלפון, תגיעו אל מערכת מתקדמת אשר תכווין אתכם בעזרת לחיצות על מקשי הטלפון אל המידע המבוקש: תשלומי ארנונה, רישום לגני עירייה, אירועים, שירותי רווחה, שעות פעילות מחלקות, תשלום דוחות ועוד. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית ראשון לציון? חייגו 1900-72-0067

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com