טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> בתי קולנוע >> רב חן טלפון

קולנוע רב חן *
1900-72-0220

באינדקס בתי הקולנוע


רב חן היא רשת בתי קולנוע מהגדולות בישראל, בבעלות תיאטראות ישראל. קבוצת תיאטראות ישראל מפעילה את רשת בתי הקולנוע רב חן בארץ ובעולם, וכן, את יס פלאנט, רשת מתחמי קולנוע לב המפרץ יס פלנט חיפה, קניון איילון, ראשון לציון ובאר שבע. רשת רב חן מפעילה כ - 9 בתי קולנוע ברחבי הארץ: רב חן גבעתיים, רב חן קרית אונו, רב חן פתח תקווה, רב חן רחובות, רב חן במודיעין, רב חן ירושלים, רב חן דיזנגוף וכן קולנוע רב חן גת בתל אביב. חברת פורום פילם הינה חברת הפצה מהגדולות בארץ, גם היא בבעלות תיאטראות ישראל, דבר המאפשר לרשת רב חן סרטים ממגוון רחב, המוקרנים בכל רחבי הארץ.

שירות מודיעין חדשני רב חן
מודיעין טלפוני חדשני וייחודי , מאפשר לכם קבלת מידע נרחב אודות רשת רב חן, סניפיה והסרטים המוקרנים בה. מהיום, תוכלו לגשת אל כל המידע בשיחת טלפון אחת, מבלי לבזבז זמן יקר ולשגות במידע לא אמין. בחיוג אל מספר הטלפון המצורף, ניתן לברר מידע אודות הסרטים המוקרנים, סרטי תלת מימד, ימי ושעות הקרנה, מקומות פנויים, הזמנת כרטיסים ועוד.

מודיעין טלפוני מתקדם בשבילכם
שירות מודיעין מתקדם זה מושתת על מערכת חכמה לניתוב שיחות. בחיוג אל טלפון, תגיעו אל המערכת אשר תכווין אתכם, בעזרת מקשי הטלפון, אל המידע הנחוץ לכם. מספר טלפון זה הינו מספר מרכזי, בו תוכלו לקבל את כל המידע הן על בתי קולנוע רב חן, והן על רשתות ובתי קולנוע נוספים ברחבי הארץ. מספר הטלפון המרכזי יאפשר לכם לתכנן כראוי את הבילוי, יחסוך עבורכם זמן יקר של המתנות וחיפושי מידע, וכן, בהוצאות ושיחות טלפון מיותרות.

צריכים את הטלפון של קולנוע רב חן? חייגו 1900-72-0220

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com