ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> עיריות >> עיריית רהט טלפון

עיריית רהט *
1900-72-0067

באינדקס העיריות של ישראלעיריית רהט, היא גוף שלטוני מקומי האחראי על ניהולה השוטף של העיר רהט. שירות חדש ומתקדם מאפשר לכם לגשת בשיחת טלפון אחת אל כל האגפים, השירותים והמחלקות בעירייה:
לשכת ראש העיר, אגף הכנסות – ארנונה, אגף איכות הסביבה, מחלקה לביטחון ושירותי חירום, אגף הנדסה, אגף חינוך, אגף כספים, אגף רכש ולוגיסטיקה, מינהל כללי ומשאבי אנוש, מחלקת ספורט, אגף רווחה, אגף שיפור פני העיר, המחלקה לתרבות ונוער, רישוי ופיקוח על הבנייה, מחלקת קידום נוער, שירות פסיכולוגי, מחלקת תברואה, מחלקת וטרינריה, מחלקת גבייה, פיקוח עירוני, רישוי עסקים, וכו'.

שירות מודיעין עיריית רהט
עירית רהט היא מוסד ציבורי האמון על מתן שירותים ומידע לתושבי העיר. רבות הפעמים בהן עולה הצורך בקבלת מידע או שירותים מהעירייה, אך איתו עולה גם הקושי באיתור פרטים או מספרי טלפון. על מנת להקל עליכם את הנגישות וקבלת הפרטים, הקמנו מודיעין טלפוני חדשני. בחיוג אל מספר הטלפון המצורף, תגיעו אל מערכת מתקדמת לניתוב שיחות. בלחיצות פשוטות על מקשי הטלפון תוביל אתכם המערכת אל הפרטים והמידע הדרושים לכם: שעות קבלת קהל, שירותי רווחה, תשלומי ארנונה, מים ודוחות, כתובת העירייה ועוד.

מודיעין טלפוני – נוחות השירות
מהיום, במקום לחפש בגוגל ביטויים, כמו: "מחלקת גבייה מספר טלפון", "רהט עירייה כתובת", " דרושים עובדי עירייה", וכדו', שלא בהכרח יניבו את התוצאות הדרושות לכם - תוכלו לקבל את כל המידע בשיחת טלפון אחת. שירות מודיעין זה מאפשר לכם לקבל את כל הפרטים הדרושים לכם מעיריית רהט בנוחות ובמהירות, ואף מקל עליכם את יצירת הקשר עם כל המחלקות והאגפים בה. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל שעה ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית רהט? חייגו 1900-72-0067

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com