ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> עיריות >> עיריית רחובות טלפון

עיריית רחובות *
1900-72-0067

באינדקס העיריות של ישראלעיריית רחובות היא הרשות המקומית של העיר רחובות, והגוף האחראי על ניהולה השוטף. שירות מודיעין מרכזי ומתקדם מאפשר לכם גישה מהירה ופשוטה אל כל האגפים והמחלקות בעירייה:
אגף החינוך והנוער, היחידה לחינוך מיוחד, מחלקת גני ילדים, חינוך על יסודי, חינוך יסודי, האגף לשירותים חברתיים, אגף ביטחון ובטיחות, מחלקת רכש, האגף לשיפור פני העיר, אגף המיסים, אגף תחזוקה, וטרינר עירוני, מרכז שירות חניה עירוני, נציב פניות הציבור, מחלקת קליטה, מנהל הנדסה, אגף תכנון ורישוי, אגף פיתוח תשתיות ותחבורה, המחלקה לתרבות ופנאי, מנהל כספים, מחלקת גבייה, מוקד עירוני, היחידה לטיפול במשפחה וכו'.

מודיעין טלפוני עיריית רחובות
שירות מודיעין מתקדם וחדשני, מאפשר לכם לקבל את כל המידע לו אתם זקוקים מעיריית רחובות, ואף להתקשר עם כל המחלקות והאגפים בה, במהירות וביעילות. במקום לחפש באינטרנט ביטויים, כמו: " רחובות עירייה טלפון", "רישום גן ילדים רחובות", "דרושים עירייה רחובות" וכדו', שלא בהכרח יניבו את המידע הדרוש לכם - מהיום, תוכלו בשיחת טלפון אחת, לקבל את כל הפרטים והמידע.

כל המידע – מספר טלפון אחד
העירייה היא גוף המספק שירותים רבים וחשובים לתושבי העיר. פעמים רבות אנו נתקלים בצורך לקבלת מידע או שירותים עירוניים, למשל הרשמה לגני עירייה, אך אנו מתקשים באיתור מספרי הטלפון או הפרטים. על מנת להקל עליכם את קבלת השירותים והמידע, הקמנו מודיעין טלפוני ייחודי. בחיוג אל מספר הטלפון, תגיעו אל מערכת מתקדמת אשר תכווין אתכם בלחיצות על מקשי הטלפון אל המידע המבוקש: תשלום ארנונה, מים ודוחות, הרשמה לגני ילדים, אירועי תרבות וחינוך, שירותי רווחה ועוד. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשיר טלפון שיש ברשותכם.

צריכים את הטלפון של עיריית רחובות? חייגו 1900-72-0067

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com