טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> בתי מלון >> מלון רימונים טלפון

מלונות רימונים *
1900-720-577

באינדקס המלונות של ישראל


רשת מלונות רימונים היא אחת הרשתות הוותיקות בישראל בתחום התיירות והנופש. ברשותה 14 בתי מלון ברמות מחירים שונות ובכל מקום בארץ שרק תרצו: אילת, טבריה, ים המלח, הר חרמון, צפת, נצרת, רמת גן, תל אביב וירושלים. מלונות הרשת שומרים על סטנדרטיים בינלאומיים לאירוח יוקרתי, חדשני ואיכותי. הם מציעים לתיירים ישראלים ולתיירים המגיעים לכאן מחו"ל חופשות מפנקות, רגועות ושלוות. כאן תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על רשת רימונים: טלפון להזמנות, כתובת אתר האינטרנט, כתובת בית המלון ועוד המון המון מבצעים אטרקטיביים.

מלונות רימונים – רשת עם מוניטין
רשת מלונות רימונים (Rimonim Hotels) נוסדה בשנת 1960 ונקראה "רשת מ.נ.י. - מלונות נופש ישראל". היא החלה את דרכה ממאה חדרי אירוח שהיו ברשותה בהרצליה וכיום היא מפעילה למעלה מ- 10 סניפים בהם 1,000 חדרים מפוארים ואיכותיים. באתר האינטרנט של הרשת אתם יכולים למצוא המון אינפורמציה על בתי המלון של רימונים: אילת מבצעים, אילת דילים הדקה 90, מלון ירושלים, מלון בתל אביב, מלונות בים המלח, מלון בטבריה ועוד. כל המידע מסודר לפי סוגי אירוח, סוגי בתי מלון, אזורים, מחירים ותאריכים הרצויים לחופשה.

מלונות רימונים – שלווה ישראלית
רשת מלונות רימונים מציעה לישראליים ולתיירים מחו"ל סטנדרט אירוח איכותי ונגיש לכל כיס. לרשת כמה סגנונות אירוח וכמה רמות מחירים, כך שכל אחד שמחפש משהו לעצמו ולמשפחתו יכול בקלות למצוא את מבוקשו. רשת מלונות רימונים כוללת את המלונות ואת מרכזי הנופש הבאים: רימונים אילת, סנטרל פארק אילת, רויאל ים המלח, רות רימונים צפת, מלון גלי כנרת בטבריה, רימונים מינרל טבריה, רימונים חמי טבריה, רימונים המעיין נצרת, רימונים אופטימה רמת גן, רימונים ירושלים ורימונים נווה אטי"ב למרגלות הר החרמון.

צריכים את הטלפון של מלונות רימונים? חייגו 1900-720-577

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com