ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> בית חולים >> רמב"ם טלפון

בית חולים רמב"ם *
1900-72-9955
באינדקס בתי החולים של ישראלבאפשרותכם לצלצל בטלפון למוקד המודיעין הטלפוני שלנו ולדבר עם המרכז הרפואי רמב"ם בחיפה. בית החולים רמב"ם ממוקם בכתובת העליה השניה 8 בחיפה, כתובת מרכזית הסמוכה למגוון קווי תחבורה ציבורית. הקריה הרפואית רמב"ם מעמידה לרשותכם מאות מחלקות, מכונים, יחידות, מרפאות ומעבדות במגוון תחומי הרפואה הדרושים לחולים השונים באיזור חיפה. באמצעות שיחת טלפון לקו המידע תוכלו לברר את כל הפרטים הדרושים לכם אודות מיקומי המחלקות, פירוט דרכי הגעה, זימון תורים, מספרי טלפון, וכיו"ב. בין המחלקות המובילות בבית החולים תוכלו למצוא את מחלקות הנשים, יולדות, מיון, ילדים, ועוד. בבית חולים רמב"ם ממוקם בית החולים לילדים "מאייר" המעניק שירותי רפואה מתקדמים ומענה טיפולי כוללני ומקיף בכל תחומי הרפואה לילדים. מאייר הוא בית החולים לילדים היחיד באיזור צפון הארץ, נמצא בקריה הרפואית רמב"ם, ובו ניתן למצוא כתובת למגוון בעיות רפואיות. מלבד מחלקות המיון והילדים, תוכלו למצוא במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה את מחלקת הנשים המטפלת במגוון רחב של מצבים ומחלות בתחום הגיניקולוגיה, טיפולים ואבחונים הדרושים בתחום. המחלקה לגיניקולוגיה מורכבת, מלבד כמובן מחלקת היולדות המפותחת, גם ממערך אשפוזי, מערך אמבולטורי, מערך מיון, אונקולוגיה וחדר ניתוח של המחלקה. מחלקות היולדות בבית חולים רמב"ם מעניקות כתובת ראויה לנשים מאיזור חיפה והצפון המעוניינות ללדת באווירה חמה ומקצועית.

גם הטלפון של בית חולים רמב"ם באינדקס בתי החולים של ישראל 1900-72-9955

לקבלת שירותי מנעולן מוסמך בחיפה כנסו לאתר מנעולן בחיפה

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com