ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> חברות תקשורת >> רמי לוי תקשורת שירות לקוחות

רמי לוי תקשורת *
1900-72-13-84
באינדקס חברות התקשורת של ישראלרמי לוי התחיל את הפעילות סביב עניין התקשורת בדצמבר 2011, הוא בעצם היה הראשון שהוביל את רעיון של הפעלת רשת סלולרית וירטואלית. החברה היא חברת בת של רשת חנויות רמי לוי שיווק השיקמה והתקשורת של רמי לוי מתבססת על התשתיות של חברת פלאפון.
המודל העסקי של רמי לוי תקשורת מתבסס על קנייה של מלאי גדול של דקות שיחה מסרונים ונפחי גלישה סלולרית , לאחר שהוא רוכש אותם הוא מוכר אותה לצרכן במחיר קצת יותר גבוה, אך עדיין מספיק נמוך כך שלרוכשים ברמי לוי מחירים מאוד משתלמים, אומנם הלקוח מתחייב לתשלום חודשי, אך הוא משלם רק על פי צריכתו. קידומת המספרים שבהם משתמשים המפעילים הוא:
055-66, החברה אומנם מוכרת טלפונים סלולרים אך קיימת הפרדה מלאה בין קניית במכשיר לתשלום עבר דקות השימוש. כיום ישנה תוכנית ללקוחות של 17 אגורות לדקה לכל היעדים.
כמו כן ניתן לרכוש מכשירים ואביזרים למכשירים הסלולריים, החברה מספקת שירותי voice , הודעות ודאטה.

שירות לקוחות של החברה נמצאת הסניפים של רמי לוי המפוזרים ברחבי הארץ מן הצפון עד הדרום.
צריכים את מוקד שירות הלקוחות של רמי לוי? חייגו 1900-72-13-84

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com