ויפאליס

רמי לוי שיווק השיקמה *
1900-72-0244

באינדקס רשתות המזון של ישראל


באפשרותך לחייג לקו הטלפון זה ולהגיע בלחיצת כפתור לשירות הלקוחות של רשת הסופרמרקטים רמי לוי שיווק השיקמה, ובאמצעות הטלפון לברר במהירות ובקלות לגבי שירות רמי לוי באינטרנט, לגבי סניפים, משלוחים, מבצעים, שעות פתיחה, ועוד.
שירות הלקוחות של רמי לוי שיווק השקמה ניתן לך הן באמצעות הטלפון על ידי נציגים מיומנים ומנוסים, והן בתוך הסניפים על ידי מאות עובדי הרשת, כמו גם בדף הפייסבוק של החברה, באתר האינטרנט של החברה, באמצעות הדואר האלקטרוני, בדואר רגיל או בפקס.
רמי לוי שיווק השקמה היא רשת סופרמרקטים השלישית בגודלה בישראל, וכוללות למעלה מ-20 סניפים ברחבי הארץ. הרשת התחילה פעילותה בשנת 1976 בסניף בירושלים ומאז הלכה והתרחבה עם סניפים הפזורים כיום ירושלים, מודיעין, מעלה אדומים, בני ברק, זכרון יעקב, נתניה, ראש העין, עפולה, ועוד, וזאת לצד השירותים המקוונים של רמי לוי באינטרנט, המאפשרים לכם לרכוש את סל הקניות מבלי לצאת מהבית, ללא תלות בשעות פתיחה של הסניפים.
הרשת של רמי לוי שיווק השיקמה פועלת במתווה יחודי של רשת מוזלת, ובה העלויות התפעוליות זולות בעשרות אחוזים מהמקובל בשוק, דבר המאפשר לרשת להוזיל מחירים ללקוחות ולהציע מבצעים מיוחדים, ולהגביר את התחרות מול הרשתות המתחרות, כאשר המודל העסקי של החברה הוא להרוויח מעט מכמות גדולה של אנשים במחירים זולים, כשהרווח מכל מוצר הוא נמוך ככל האפשר.
רשת רמי לוי שיווק השקמה השיקה מותג פרטי הנקרא "המותג", ממנו נמכר מגוון עצום של מוצרים במחירים מוזלים, מבצעים והנחות אטרקטיביות.

צריכים את הטלפון של רמי לוי שיווק השיקמה? חייגו 1900-72-0244

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com