ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> עיריות >> עיריית רמת גן טלפון

עיריית רמת גן *
1900-72-0067

באינדקס העיריות של ישראלעירית רמת גן, היא הרשות המקומית של העיר רמת גן, והגוף האחראי על ניהולה השוטף. שירות מודיעין מרכזי ומתקדם מאפשר לכם גישה מהירה ופשוטה אל כל האגפים והמחלקות בעירייה:
אגף התברואה ופיקוח עירוני, מחלקת איכות הסביבה, רישוי עסקים, אגף הנדסה ותשתית, מחלקת רישוי הבנייה, אגף שירותי רווחה, היחידה לטיפול במשפחה ובפרט, אגף משאבי אנוש, אגף החינוך, יחידת הנוער, מחלקת גני ילדים, מחלקת חינוך על יסודי, מחלקת ספורט, מחלקת גבייה, מחלקת חנייה, כבאות והצלה, מחלקת גנים ונוף, מחלקת שירותי חירום, המחלקה המשפטית, מחלקת בריאות, קרן רמת-גן לחינוך ותרבות (ע"ר) וכו'.

מודיעין טלפוני עיריית רמת גן
שירות מודיעין מתקדם וחדשני, מאפשר לכם לקבל את כל המידע לו אתם זקוקים מעיריית רמת גן, ואף להתקשר עם כל המחלקות והאגפים בה, במהירות וביעילות. במקום לחפש באינטרנט ביטויים, כמו: " עירייה רמת גן כתובת", "ערית רמת גן תשלומים ארנונה", "רמת גן עיריית טלפון", "רחובות ברמת גן עירייה" וכדו', שלא בהכרח יניבו את המידע הדרוש לכם - מהיום, תוכלו בשיחת טלפון אחת, לקבל את כל הפרטים והמידע.
כל המידע – מספר טלפון אחד
העירייה היא גוף המספק שירותים רבים וחשובים לתושבי העיר. פעמים רבות אנו נתקלים בצורך לקבלת מידע או שירותים עירוניים אך מתקשים באיתור מספרי הטלפון או הפרטים. על מנת להקל עליכם את קבלת השירותים והמידע, הקמנו מודיעין טלפוני ייחודי. בחיוג אל מספר הטלפון, תגיעו אל מערכת מתקדמת אשר תכווין אתכם בלחיצות על מקשי הטלפון אל המידע המבוקש: תשלומי ארנונה, רישום לגני ילדים, אירועי תרבות, שירותי רווחה ועוד. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית רמת גן? חייגו 1900-72-0067

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com