ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> שליחויות >> רץ פלוס טלפון

רץ פלוס שליחויות *
1900-72-72-76

באינדקס השליחויות של ישראל


שירות לקוחות רצ פלוס
כולנו רוצים ליהנות משליחויות מהירות לכל הארץ. לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד יודעים שמהירות היא ערך חשוב מאוד בעת בחירת שירותי שילוח ולכן תמיד נבחר בחברה המסוגלת לספק לנו את זה בזכות צי רכב גדול או בזכות פריסה של מרכז שירות בנקודות רבות ברחבי הארץ. רצ פלוס היא אחת מאותן חברות אמינות המבינות את החשיבות של שילוח מהיר ללקוח שלהן ולכן מפעילה מערך שירות לקוחות רחב למתן שירותי שילוח יעילים לכל הארץ.

שירות לקוחות על פי רצ פלוס
רצ פלוס מפעילה מוקד טלפוני אליו יכולים לקוחות פוטנציאלים להתקשר על מנת לקבל מידע כולל על שירותי השילוח של החברה וכן להתחבר ולהפוך למנויים פעילים שלה.

טלפון מהיר למוקד שירות רצ פלוס יאפשר לכל לקוח, פרטי או עסקי, לקבל תמונה מלאה של שירותי החברה ולהתאים, יחד עם נציג השירות במוקד טלפוני, את המפרט לצרכיו האישיים או העסקיים.

במוקד שירות ניתן גם לקבל מידע עדכני לגבי מצבו של משלוח קיים וזה בזכות מערכת מתקדמת למעקב אחר שילוחים בה משתמשת החברה. בנוסף לשירות טלפוני מפעילה החברה מערכת מקוונת לביצוע הזמנת שליחויות ומעקב אחריהן וכתמיכה בה מציעה מוקד טכני מיומן. ניתן לפנות למוקד טכני רצ פלוס בכדי לקבל הסברים על אופן השימוש במערכת ובכדי לקבל מענה לבעיות, באם נתקלתם בכאלו.

אם גם אתם מעוניינים בשירות לקוחות יעיל ואיכותי, אתם מוזמנים לפנות למוקד טלפוני רצ פלוס לקבלת מידע נוסף על שירותי החברה בטלפון: 1900-72-72-76

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com