ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> משרדי ממשלה >> טלפון רשות השידור

רשות השידור *
1900-72-0065
באינדקס כל שירותי הממשלהבאפשרותך להתקשר בטלפון באמצעות שירות המודיעין הטלפוני שלנו לרשות השידור, ולהיעזר בקו זה על מנת לבצע תשלום של האגרה השנתית לאגף הגבייה של רשות השידור.
רשות השידור היא רשת השידור הרשמית וממלכתית של ישראל ופועלת מכח חוק.
הרשות מפעילה שני ערוצי טלוויזיה: הערוץ הראשון וערוץ 33, וכן מספר תחנות רדיו: קול ישראל, רשת א', רשת ב', רשת ג', רשת ד', קול המוזיקה, רשת מורשת, קול ישראל בערבית, רק"ע, ו-88FM, וכן מפקחת על השידורים האזרחיים של גלי צה"ל.
על כל בעלים של מקלט טלוויזיה או רדיו בישראל מוטלת אגרת טלויזיה הנגבית על ידי רשות השידור ובאמצעותה ממומנת פעילותה של רשות השידור. אגרת טלוויזיה ורדיו נגבית על ידי אגף הגביה מכח חוק, וניתן להסדירה במגוון אפשרויות תשלום המפורסמות על ידי רשות השידור.

צריכים את רשות השידור? חייגו 1900-72-0065

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com