שיער דליל
שירות לקוחות >> יבואני מוצרי חשמל >> שירות שארפ

טלפון שירות שארפ :
1-900-72-00-62


שארפ (Sharp) היא חברה בינלאומית בת יותר ממאה שנה, המייצרת מוצרי חשמל ביתיים וידועה בזכות השימוש בטכנולוגיות מתקדמות. לחברה מגוון שירותים, והיא משקיעה בלמידה ופיתוח מתמיד. חברת Sharp מייבאת את מגוון מוצריה בארץ ומתאימה אותם לצרכן הישראלי, דוגמת מכשירים בעלי מנגנונים חכמים שומרי שבת.

שירות לקוחות טלפוני בחברת שארפ
בשארפ מאמינים כי המפתח להצלחה נעוץ בהבנה מקסימילת של הלקוח, על ידי מתן שירות לקוחות יעיל ומקצועי. במחלקת שירות לקוחות טלפוני של החברה ניתן לקבל מידע בנושאים שונים, וכן טיפול בכל סוגי הפניות, הניתן באדיבות וביעילות.

מספר הטלפון של שארפ – לרשות הלקוחות
הפונים למוקד הטלפון של שארפ נהנים ממתן תשובות לשאלות שונות, ומידע על המוצרים בכל הנוגע לאיכות, עיצוב, גודל, ביצועים ואחריות. כמו כן, קיים שירות מקצועי של טיפול בתקלות, והוראות מפורטות לתפעול המכשירים. בנוסף, שאלות בנוגע לנקודות המכירה, ייעוץ לפני קנייה וכל שאלה שהיא – הכל ניתן ביצירת הקשר עם מספר הטלפון של שארפ.

שירות לקוחות אחראי ואמין
נציגי השירות במוקד הטלפון של שארפ רגישים ללקוח ולרצונות אותם הוא מביע, הם מתעניינים בשלומו ויעשו הכל כדי להשביע את רצונו. הטיפול בפניות השונות נעשה באופן מהיר ויעיל, שחוסך זמן למתקשרים ומכבד את הלקוחות. שארפ מחוייבת לאחריות ולשקיפות מלאה בינה ובין לקוחותיה, במוקד השירות הטלפוני בפרט ובכל אחד מתחומי החברה בכלל.

לשירות הלקוחות של שארפ חייגו 1-900-72-00-62

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com