ונוסיל

שגריר *
1900-720-562

באינדקס חברות הגרר ישראל


שגריר היא כיום חברת הגרירה הגדולה והמובילה בישראל. היא מעניקה את שירותיה למנויי החברה בכל שעות היום, בכל ימות השבוע ובכל ימות השנה. גרירה, תיקוני דרך, השכרת רכב, רדיו חלופי, וו גרירה, גרר אופנוע, חילוץ ועוד שורה ארוכה של פתרונות מתקדים לנהגים – כל אלה הם השירותים של חברת שגריר. כאן באתר אתם יכולים לחסוך זמן וטרחה ולקבל כל המידע הנחוץ לכם על חברת שגריר או שירותיה: מוקד שירות לקוחות, כתובת, טלפון, לינק לאתר הבית, תנאי הצטרפות למנויים וכו'.

שגריר – על החברה
חברת שגריר נוסדה בשנת 1984 וכיום היא נחשבת לחברת גרירה הגדולה בישראל עם כ- 700 אלף מנויים, כ- 90 אלף לקוחות מוסדיים, כ- 90 אלף לקוחות עם 120 אלף מערכות פעילות בתחום שירותי המיגון. כמו כן, החברה מפעילה חטיבת "פוינטר" העוסקת בתחום השבת מכוניות גנובות וחטיבת ש.כ.ל העוסקת בתחום טיפול בנזקי צנרת. מידי שנה החברה מספקת 325 אלף שירותי גרירה שונים, ללא הגבלת זמן או מרחק – 24 שעות ביממה ו- 365 ימים בשנה.

שגריר – על השירותים
לחברת שגריר מספר רב של שירותי גרירה ופתרונות לנהגי מכוניות פרטיות, אופנועים, משאיות וכו'. השירות העיקרי הוא שירות דרך וגרירה: מכל מקום לכל מקום, תיקוני דרך והתנעות במקום, שירותי הובלה ונשיאת מכוניות למרחקים ארוכים, הרכבת מצברים, חילוץ ממקומות מסוכנים וכו'. שירות נוסף הוא שירות רכב חלופי אותו מעמידה החברה לרשותם של המנויים, זאת בהתאם לתנאים בעת רכישת המנוי. גם למוגבלי ניידות היא מציעה רכב השכרה חלופי. עוד שירות שתמצאו בחברת שגריר – שרות עדיף במקרה של תאונה. במסגרת שירות זה המנוי יקבל מגוון הטבות במקרה של תאונה: הגעת נציג של שגריר למקום התאונה, הסעת הלקוח ממקום התאונה לכתובת הדרושה, גרירת הרכב למוסך או למקום אחסנתו ושמירתו ועוד.

צריכים את הטלפון של שגריר? חייגו 1900-720-562

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com