טיפטופ-סופר

שדה פרחים *
1900-72-0497

באינדקס משלוחי הפרחים של ישראל


פרחים ומשלוחי פרחים בכל הארץ כולל: חדרה, זיכרון יעקב, בנימינה, קיסריה, נתניה, משלוחי פרחי בשרון ומשלוחי פרחים בתל אביב בפרט ובגוש דן בכלל. משלוחי פרחי רמת גן, משלוחי פרחים נשלחים דרך רשת ענפה של חנויות הפרחים הפרושות בארץ, אותן ניתן להשיג דרך הטלפון המופיע מעלה
זרי פרחים הציתו מאז ומעולם את הדמיון שלנו, הכניסו צבע וחיוך לחיינו. הם מפארים את הטקסים ואירועים חשובים בחיינו, ורגעים של עצב הם מקור לנחמה ועידוד. את הפרחים לעתים קרובות לשחק תפקיד חשוב ברגעים מרגשים של חיינו.
אתר "שדה פרחים" מאפשר הזמנת ומשלוח זרי פרחים ומתנות בכל הארץ ובעולם, עיצובי שדה פרחים מספקים ללקוחותיהם מגוון רחב של זרי פרחים ומוצרים אחרים שנוספו לזרים. הזמנת משלוח פרחי תהליך בשדה הפרחים הם קלים ונגיש לכל אחד, על ידי הצגת זרי קטלוג מרשים ויוצאים דופן, בבחירת פרחים או שזירת פרחים נתכנן את הפרחים היפים ביותר ולשלוח אותם ליעד. משלוחי הפרחים שלנו לטווח גדולים מאוד מספקים שתי חנויות פרחים פרטיות במרכז בנימינה אחד ומשפחת חנות נוספת ממוקמת ברמת הגן למיקום של החנויות שלנו אנו מספקים משלוחי פרחים גדולים מאוד ומגיעים לכל עיר ולהלן פירוט של חלק מהיישובים : דרך בנימינה החנות שלנו אנו שולחים פרחים לזכרון יעקב, בנימינה, פרדס חנה, חדרה, קיסריה אור עקיבא, קהילות עמק חפר, נתניה וכל אזור השרון נתניה ודרך החנות שלנו ברמת גן אנחנו שולחים את כל גוש דן. בנוסף עלות, זולה פרחים לעלות משלוח נתניה מערכות יחסים למשל לא תעלה יותר מ 20 ש"ח.

צריכים את הטלפון של שדה פרחים? חייגו 1900-72-0497

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com