ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> חברות ביטוח >> שומרה טלפון

שומרה חברה לביטוח *
1900-72-0037
באינדקס חברות הביטוח של ישראל



חברת הביטוח שומרה ביטוח היא אחת מחברות הביטוח בארץ, למעשה היא החברות הוותיקות בענף הביטוח בישראל. עד תחילת שנות התשעים היא עסקה בתחום ביטוחי השמשות במגזר העסקי. לאט, היא הרחיבה את פעילותה לענפי ביטוח נוספים והחלה פעילות באופן של "ביטוח משותף" עם חברות ביטוח מקומיות.

מוצרי הביטוח שיש לחברת שומרה, הם: ביטוח רכב, ניתן לעשות דרך שומרה ביטוחי חובה, רכב ביטוח, ביטוחי רכב, ביטוח רכבים: רכב מועדף - שומרה C , ביטוח רכב חובה, חובה ביטוח, ביטוח מקיף לרכב, צד ג', ביטוח צד ג', צד שלישי.
ביטוח דירה: שומרה D, בונוס לדירה , בונוס זהב לדירה, בונוס למשכנתא, ביטוח משכנתא. ביטוח עסק, ביטוח לבית העסק , הרחבות לביטוח בית העסק, ביטוח משרדים, ביטוח חנויות בקניון. ביטוח עבודות קבלניות, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח יהלומנים ותכשיטנים, ביטוח ועדי בתים ועוד..הביטוחים בחברה ניתנים לרכישה אצל סוכנויות ביטוח מורשים בלבד, כלומר את הביטוחים ניתן לבצע אצל סוכן ביטוח, סוכני ביטוח הותיקים נמצאים באזור תל אביב, ר"ג – גבעתיים, חיפה, ירושלים, אילת.

לשירות לקוחות שומרה חייגו לאינדקס 1900-72-0037

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com