שיער דליל

שופרסל ישיר *
1900-72-0244

באינדקס רשתות המזון של ישראל


שופרסל הינה רשת הסופרמרקטים הגדולה והותיקה בישראל, המשרתת את לקוחותיה עוד מאז שנת 1958, אז הקימה את הסניף הראשון שלה ברחוב בן יהודה בתל אביב.
באפשרותך להתקשר לטלפון של קו האינדקס של הסופרמרקטים בישראל למספר הטלפון ולקבל מענה מיידי משירות הלקוחות של שופרסל ישיר.
בשיחת טלפון אחת לקו הטלפון באפשרותך לקבל את כל המידע המבוקש לביצוע הקניות שלך ברשת שופרסל, כולל מידע אודות מבצעים, מחירים, כל הדילים היומיים, וכן לבצע קניות שופרסל באינטרנט וליהנות משירות המשלוחים המגיע אליך עד הבית.
רשת שופרסל מפעילה כיום מאות סניפים ברחבי הארץ, אשר להם שעות פתיחה נרחבות משך מרבית שעות היום.
מקור השם של הרשת הוא חיבור המילים "שופרא" שמשמעותה איכותי ומובחר, והמילה "סל".
כל רשתות השיווק של קבוצת IDB פועלות תחת מותג אחד "שופרסל" שהינו מותג על ששם את הלקוח במרכז, ומעניק לו שירות, איכות ומחירים אטרקטיביים, לצד דילים יומיים ומבצעים שמתעדכנים באופן שוטף.
החברה מאחדת תחתיה ארבע תת-רשתות אשר להן ביחד מאות סניפים בכל רחבי הארץ, מדן ועד אילת:
שופרסל דיל – שופרסל דיל ושופרסל דיל אקסטרה הינן סופרמרקטים המתאפיינים במחירים זולים, וכוללים למעלה מ-70 סניפים ברחבי הארץ.
שופרסל שלי – המדובר במכולות שכונתיות גדולות, הכוללות למעלה מ-90 סניפים של שופרסל שלי בכל הארץ.
שופרסל אקספרס – אלו מכולות שכונתיות הפועלות בגיזרת חנויות הנוחות ומופעלות על ידי זכיינים.
שופרסל ישיר – שירות שופרסל ישיר הינו שירות מקוון המאפשר ללקוחות לצלצל ולבצע את הקניות באמצעות הטלפון ואתר האינטרנט.
בנוסף, לשופרסל גם רשת "יש" המתאפיינת במוצרים בעלי כשרות למהדרין, וכן רשת "יש חסד" המתאפיינת במחירים זולים עבור המגזר החרדי.
בסניפים השונים של שופרסל דיל, שופרסל ביג, שופרסל שלי ושופרסל ישיר נמכרים מלבד מוצרי מזון גם כלי בית, מכשירי חשמל, ביגוד, הנעלה, ולמעשה הפכו למין חנויות כלבו.
ניתן לרכוש ברשתות של שופרסל באמצעות תו הזהב, שהינו תו מוזל המונפק ע"י שופרסל, וניתן כמתנה לעובדים במקומות עבודה רבים.

צריכים את הטלפון של שופרסל ישיר? חייגו 1900-72-0244

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com