שיער דליל
שירות לקוחות >> מזון ומחלבות >> שטראוס עילית

שירות לקוחות שטראוס ועילית בטלפון:
1-900-72-00-63


מזה שנים רבות מזוהות המילים "שטראוס" ו"עלית" עם הצלחה ישראלית, לצד מאכלים שכולם אוהבים. חברת שטראוס, המשווקת בעיקר מוצרי חלב, ועלית, המשווקת בעיקר מיני מתיקה, התאחדו בשנת 2004 לחברה אחת. שיתוף הפעולה בין שתי החברות מביא לצמיחה ולגיוון רב, כאשר הלקוח הישראלי הוא הנהנה העיקרי מהם.

מוקד שירות לקוחות בחברת שטראוס עלית
לחברת שטראוס עלית מוקד שירות לקוחות טלפוני, המטפל בכל פניות הציבור מהתחומים השונים. מוקד הטלפון של החברה נועד לחזק את הקשר עם הלקוחות, על ידי האזנה קשובה לצרכים, לרעיונות, לשאלות ולפניות השונות של כל אחד ואחד.

מספר הטלפון של שטראוס עלית
ניתן ליצור קשר עם קו הטלפון של שטראוס עלית בימי חול בין השעות 8:30-18:30, ובימי שישי בין השעות 8:30-13:00. נציגי השירות מעוניינים לדעת על כל אירוע חריג והערה בונה, או לחלופין, לקבל משוב חיובי על פעילות החברה. עידוד הקשר עם מספר הטלפון של החברה הוא מהחשובים שביעדי חברת שטראוס עלית.

מקצועיות, פתיחות והבנה
מערך שירות לקוחות בכל חברה, הוא מהמרכזיים שבדרכי הקשר עם הלקוח. בלי מערך שירות לקוחות טלפוני חזק, תאבד החברה חלק חשוב ונכבד מיתרונותיה. לכן מעמידה שטראוס עלית לרווחת הציבור מענה טלפוני אנושי, רגיש ומקצועי, שזמין גם בשעות מאוחרות. המענה הטלפוני של שטראוס עלית הוא הכתובת של החברה עבור הלקוחות, לקיום קשר רציף ותומך בכל נושא.

לשירות הלקוחות של עילית ושטראוס חייגו 1-900-72-00-63

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com