ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> חברות ביטוח >> שירביט טלפון

שירביט *
1900-727-283

באינדקס חברות הביטוח של ישראל


מחפשים מידע על חברת הביטוח שירביט? זקוקים לפוליסת ביטוח רפואי מקיפה ואטרקטיבית? אולי לפוליסה של ביטוח מקיף לרכב או פוליסת נסיעות לחו"ל? אולי פוליסת ביטוח משכנתא לדירה החדשה? הגעתם למקום הנכון. אצלנו תמצאו בדיוק מה שחיפשתם ותוכלו לחסוך המון זמן ומאמץ. דרכנו תמצאו את טלפון של שירות לקוחות, כתובת של הסניף הקרוב לביתכם ותוכלו לבצע השוואת מחירי ביטוח סוכן ביטוח.

שירביט – על החברה
שירביט חברה לביטוח נוסדה בשנת 2000 וכיום פועלת בכל ענפי הביטוח הכללי, ביטוח רכוש, ביטוח חובה, ביטוח דירות, בתי עסק, ביטוחי חבויות, תאונות אישיות, ביטוחי בריאות, ביטוחי נסיעות לחו"ל וענפים נוספים. לחברת שירביט 6 סניפים ברחבי הארץ: ירושלים, תל אביב, נתניה, חיפה, אשדוד ובאר שבע. בנוסף לכך, לרשותם של לקוחותיה של שירביט אתר אינטרנטי עדכני בו ניתן לקבל מידע אודות כל סוג של ביטוח או פוליסה, לאתר את הסניף הקרוב לביתכם או את סוכן ביטוח הזמין ממש ברגע זה, לקבל המלצות מהמומחים, להוריד טפסים ולהתעדכן על מבצעים.

שירביט – על החברה
חברת ביטוח שירביט מציעה ללקוחותיה כמה סוגי ביטוחים ופוליסות לפי נושא: רכב (ביטוח מקיף, ביטוח צד ג' וביטוח חובה), דירה (ביטוח מבנה וביטוח חובה), כלי שייט (ביטוח חובה ומקיף), נסיעות לחו"ל (כולל כסוי לביטול הנסיעה כתוצאה מאשפוז או מחלה קשה, הטסה רפואית לארץ במקרה הצורך), ביטוח חיים ומשכנתא (ביטוח מבנה וצד ג' וביטוח חיים עם ריסק), ביטוח בריאות (משלים את ביטוח הבריאות בקופת החולים). המחלקות של שירביט שעומדות לרשותכם: ביטוח חדש לרכב, ביטוח חדש לדירה, ביטוח חדש לבריאות ולחיים, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח לעסק, חידוש פוליסה, ביטול פוליסה, גבייה, הודעה על תאונה במוקד תביעות.

צריכים את הטלפון של ביטוח שירביט? חייגו 1900-727-283

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com