ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> שליחויות

אינדקס חברות השליחויות בישראל 1900-72-72-76


איך בוחרים חברת שליחויות?
עבור עסקים רבים בימינו שימוש בחברת שליחויות הנה בבחינת הכרח בכדי לנהל את העסק בצורה מיטבית ברמה היומיומית. חברת שליחויות דואגת להעביר ללקוחות את המוצרים שהוזמנו על ידם במהרה, דואגת לקבלת כספים מלקוחות ומספקים, דואגת לבצע מסירות לבתי משפט והפקדות בבנקים במידת הצורך ועוד. אך מה הופך חברת שליחויות אחת לטובה יותר מאחרת? התשובה פשוטה – שירות לקוחות.

שירות לקוחות חברת שליחויות
חברות שליחויות איכותיות מפעילות מרכז שירות בפריסה ארצית. במרכז שירות ניתן לבצע משלוחים פנים מול פנים ולהביא את המשלוח ליעדו במהרה.

אך למרות הנוחות של הגעה למרכז שירות עבור לקוחות מסוימים, לחברות אחרות חשוב יותר שמוקד טלפוני של חברת שליחויות יהי יעיל ומקצועי על מנת לבצע הזמנות במיידי, בטלפון מהמשרד. חברת שליחויות איכותית מפעילה מוקד טלפוני יעיל הזמין בכל שעות העבודה לקבלת הזמנות וביצוע משלוחים מהיום להיום ולכל המאוחר – מהיום למחר.

בנוסף, חברת שליחויות המשתמשת במערכות מעקב מתקדמות אחר הזמנות, אליהן ללקוח יש גישה דרך אתר החברה הנן הנוחות ביותר ללקוחות עסקיים – לקוחות עסוקים במיוחד. חברות כאלו מפעילות כחלק ממוקד שירות טלפוני גם מוקד טכני. מוקד טכני זה תומך בטלפון בפעילות הלקוחות באתר החברה ונותן מענה לתקלות בזמן אמת.

לסיכום – חברת שליחויות איכותית היא חברה בעלת שירות לקוחות מקיף ומקצועי – כזה הכולל מוקד שירות טלפוני אדיב ויעיל, אתר אינטרנט מתקדם ומרכז שירות זמין. ואי אפשר לשכוח את חשיבות גודל צי הרכב של חברת השילוח ורמת זמינות השליחים. על פי מדדים אלו של שירות לקוחות מומלץ לבחור חברת שילוח.

מוקד טלפוני ארצי של כל חברות השליחויות וחברות המשלוחים המהירים בישראל, חייגו לטלפון 1900-72-72-76

להלן חלק מחברות השילוח במוקד:
טלפון אביב שיגור
טלפון קנגרו
טלפון צ'יטה
טלפון זיג זג
טלפון דואר שליחים
טלפון הוריקן
טלפון רץ פלוס
טלפון א.ב. אקספרס
טלפון חפוז

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com