ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> חברות ביטוח >> ביטוח שלמה טלפון

שלמה חברה לביטוח *
1900-727-283

באינדקס חברות הביטוח של ישראל


שלמה חברה לביטוח בע"מ היא חברת ביטוח יחסית חדשה בישראל אך אין ספק שהיא הספיקה לצבור קהל לקוחות נאמן ולהציב את עצמה במקומות המובילים בענף הביטוח המקומי. שלמה מציעה שלל ביטוחים ופוליסות: ביטוחי רכב (חובה, צד ג' ומקיף), ביטוח תאונות אישיות (עם כיסויים כמו מוות מתאונה, אובדן תפקוד איברים, שברים, כוויות, סיעוד ואשפוז), ביטוח דירה (חובה ותכולה וגם הרחבות שונות כמו נזקי מים, איטום, שיפוצים, שברי ציוד אלקטרוני וכו'), ביטוח משכנתא, ביטוח חיים וכו'.רוצים לקבל עוד פרטים על שלמה ביטוח? כאן תמצאו כל מה שאתם צריכים, כולל טלפון, כתובת, טפסים, מחירי ביטוח או סוכני ביטוח.

שלמה – חברת ביטוח צעירה ומצליחה
חברה לביטוח שלמה sixt נוסדה בשנת 2008 במטרה לספק לצרכן הישראלי מענה יציב בימים קשים ועזרה מקצועית נרחבת במקרה הצורך. היא פועלת אך ורק באמצעות סוכני ביטוח בפריסה ארצית ומציעה שלל ביטוחים: ביטוח רכב (חובה, מקיף וצד ג'), ביטוח תאונות אישיות וביטוח דירה (מבנה ותכולה). החברה גם מפעילה אתר אינטרנטי בו ניתן למצוא את כל המידע אודות שלמה, סוגי פוליסות, שירותים למבוטח, טפסים להורדה, טלפון של שירות לקוחות, רשימת שמאיים, רשימת מוסכים בהסדר וכן הלאה.

שלמה - מחירים ותנאים אטרקטיביים
150 אלף לקוחות החברה אינם טועים בכך שהם ובני משפחתם מבוטחים דרך שלמה. כיום חברה לביטוח שלמה מציעה את פוליסת ביטוח חובה הזול בשוק עם ההשתתפות העצמית הנמוכה ביותר, עם תעריפים אטרקטיביים, תנאי תשלום ומימון נוחים, כיסוי לגרירה ושירותי דרך והנחות עבור ליסינג, השכרה ומכירת רכבים. פוליסת תאונות אישיות של שלמה מאפשרת לרכוש חבילות ביטוח עד 200 אלף שקל למבוטח ולתקופה ארוכה. התעריף הוא על פי גיל כניסה קבוע לכל תקופת הפוליסה. בני 30-65 נהנים מפרמיות מוזלות.

צריכים את הטלפון של ביטוח שלמה? חייגו 1900-727-283

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com