ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> בית חולים >> שערי צדק טלפון

בית חולים שערי צדק *
1900-72-9955
באינדקס בתי החולים של ישראלמוזמנים להתקשר לשירות המודיעין הטלפוני שלנו למרכז הרפואי שערי צדק ירושלים, הנמצא בכתובת רח' בייט שמואל 12 ירושלים 91031. בבית החולים שערי צדק 700 מיטות, 30 מחלקות אשפוז ולמעלה מ-70 מחלקות ויחידות, כולל מחלקות גסטרו, mri, שרפ (שירותי רפואה פרטיים) ועוד, המחוייבים כולם לתת לחולים בכל עת טיפול מתקדם וטוב ביותר. בביח שערי צדק מחלקת יולדות ומרכז בריאות האישה והיילוד שבו נולדים למעלה מ-10,000 תינוקות מדי שנה. זהו חדר לידה הפעיל ביותר בארץ. במחלקת היולדות כ-20 חדרי אשפוז, ואפשרויות לביות של הילודים אצל היולדות. התינוקות מטופלים במחלקות יילודים שצמודות למחלקות היולדות. בבית החולים שערי צדק באפשרותכם לבצע קורס הכנה ללידה וכן סיורים מודרכים בחדרי הלידה, המתבצעים בשפות שונות. קורס הכנה ללידה בבית החולים מומלץ מאד ליולדות, בין אם בכוונתן ללדת בחדר לידה בבית חולים זה או לא. מומלץ מאד גם להתקשר למרכז המידע שלנו ולבצע הרשמה ללידה בבית חולים שערי צדק. רישום ללידה בשערי צדק מומלץ מאד, שכן הוא יכול לחסוך לכם זמן יקר ברגע האמת כשמגיעים ללידה. רישום ללידה מאפשר לך בלחיצת כפתור להעביר את כל המידע הרפואי שלך באופן זמין לצוות המטפל. באמצעות שיחת טלפון למוקד הטלפוני שלנו יש לכם גם אפשרות לבצע באופן יעיל ומהיר זימון תורים בבית חולים שערי צדק. זימון תורים בטלפון יכול להיעשות למגוון הרופאים והיחידות של בי"ח. כמו כן, בבית החולים בית מרקחת המספק מגוון תרופות ופתרונות רפואיים לחולים ולנזקקים. בית המרקחת נבנה מתחת לפני הקרקע כדי להבטיח פעילות רציפה גם במצב של לחימה או מתקפה מכל סוג. במרכז הרפואי שערי צדק עומד לרשותכם גם בית ספר לסיעוד. בבית ספר לאחיות של שערי צדק קיימים מגוון מסלולי לימוד: תעודת אחות מוסמכת, השלמה והסבת אקדמאים.

גם הטלפון של בית חולים שערי צדק באינדקס בתי החולים של ישראל 1900-72-9955

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com