ונוסיל

פארק המים שפיים *
1900-720-569

באינדקס האטרקציות של ישראל


פרק המים שפיים של קיבוץ שפיים הוא חוויה מרתקת ובלתי נשכחת גם לילדים וגם למבוגרים. המקום מציע שלל אטרקציות שאין בשום מקום אחר בארץ. אתם מוזמנים להגיע אליו בעונת הרחצה בחודשי הקיץ, אך לפני כן בדקו לאילו הנחות והטבות אתם זכאים במסגרת של מועדון חברים או ועד עובדים. כאן תמצאו את כל המידע אודות המקום: טלפון, אינדקס, מודיעין, כתובת, שעות פתיחה ועוד.

פארק המים שפיים – עולם הים המופלא
פארק המים שפיים הוא פארק המים הראשון שהוקם בישראל ועד היום נחשב לאחד ממקומות הבילוי המרתקים, גם לילדים וגם למבוגרים. הוא ממוקם בקיבוץ שפיים שליד הרצליה ומשתרע על פני 100 דונם של מרחבים ירוקים פתוחים ואטרקציות מים עוצרות נשימה. בפארק 26 מגלשות מים ו- 8 מתחמי מים. בעולם הקריבי לילדים מותקנות 140 מזרקות מים שניתנות לתזמון עם מוזיקה ותאורה. במקום ישנו גם דלי המים הענק שבכל 4 דקות, ולצהלות הילדים, מתרוקן.

פארק המים שפיים – שלל חוויות מרתקות
פארק המים שפיים מציע שלל חוויות ופעילויות לילדים ולכל המשפחה. הנה חלק קטן מהן:
מגלשת הקרייזי קונוס (ראשונה מסוגה בארץ) בה הגלישה במים מתבצעת באמצעו אבוב בצורת אגס ומתאימה לילדים מגיל 10 ומגובה של 1.1 מטר; פארק אתגרי מרתק עם שפע פעילויות אתגריות הכוללות עמדות קליעה למטרה, יריד בחץ וקשת, ירי בנשפנים אינדיאנים ובכדורי צבע, מבוך בטבע, מתחם קרטינג פדאלים ומגרש פיינטבול ענק; הרי גלישה שהוא מתקן מים ייחודי עם 12 מסלולים הבנויים על גבעה כאשר הגולשים יושבים על מזרנים; בריכת גלים המדמה חוף ים עם פסלים משפריצי מים של דמויות וחיות ססגוניות מעולם המים כמו צדפה, תמנון, כוכב ים, כלב ים, דולפין, צב, מדוזה ועוד; מסלול פנטזיה המציע שייט באבובים זוגיים במסלול חשוך עם אפקטים מיוחדים; מגלשת קמיקזה המתאימה לגולשים אמיצים המחפשים חוויית אקסטרים

צריכים את הטלפון של פארק המים שפיים? חייגו 1900-720-569

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com