שיער דליל
שירות לקוחות >> רשתות מוצרי חשמל >> שקם אלקטריק טלפון

שקם אלקטריק - טלפון שירות לקוחות :
1-900-72-00-61


שקם אלקטריק היא מהרשתות הגדולות בישראל למוצרי חשמל ואלקטרוניקה. הרשת מונה סניפים רבים מצפון עד אילת, והיא ידועה בזכות איכות מוצריה. כמו כן, היא ידועה במחיריה הזולים, וכן במבצעים וההנחות שהיא מקיימת על המוצרים השונים במהלך כל השנה.

מספר הטלפון של שקם אלקטריק
ברשת שקם אלקטריק מקדישים תשומת לב מיוחדת ללקוח, ולכן הושקעו מאמצים רבים בבניית מערך שירות לקוחות טלפוני מאורגן ואיכותי, העונה לכל השאלות והבעיות. מספר הטלפון של שקם אלקטריק הוא הכתובת הזמינה והישירה ביותר לטיפול בל סוג של פניה.

שירות לקוחות מעל ומעבר
בשקם אלקטריק מאמינים שתקשורת גלויה ככל היותר עם הלקוחות היא שמאפשרת את השירות האידיאלי עבורם. בשונה מאגפי שירות לקוחות של חברות אחרות, הנציגים בקו הטלפון של שקם אלקטריק מספקים את כל המידע הרלוונטי, מתוך התחשבות מלאה באינטרס של הלקוחות. כמו כן, הם מעניקים מידע בסיסי על המוצרים ועל החברות השונות למי שאינו בקי בתחום, וגם נותנים לו את הכלים להבין יותר טוב את תמונת המצב.

שירות לקוחות טלפוני מקצועי
בנוסף ליחס האישי שניתן לכל לקוח, משמש קו הטלפון של שקם אלקטריק גם כמערך שירות לקוחות שוטף, המטפל בפניות לגבי מוצרים שנקנו. בצירוף תעודת אחריות שנמצאת בתוקף, ניתן לפנות למוקד השירות, ולתקן או להחליף את המוצרים. נציגי השירות מנוסים בתחומם ויודעים לתת את המענה המהיר והטוב ביותר עבור כל פונה ופונה.

לשירות הלקוחות של שקם אלקטריק חייגו 1-900-72-00-61

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com