שיער דליל
שירות לקוחות >> משקאות >> שר המשקאות טלפון

שר המשקאות - טלפון שירות לקוחות:
1-900-720-107


שר המשקאות היא רשת סיטונאית של חנויות אלכוהול ויין, המשווקת משקאות לבתי מלון, מסעדות, מועדונים ואולמות מוכרים ומובילים בארץ. מלבד משקאות חריפים ויינות, הרשת משווקת גם אביזרם נלווים, תוספות וחטיפים שונים.

שירות לקוחות טלפוני אישי
רשת שר המשקאות מאמינה שמכירת המוצרים אינה מתרחשת רק ברגע הקנייה, אלא טוב ורצוי לעמוד בקשר עם המוסד הלקוח כבר מרגע הייעוץ, וגם לאחר הקניה. מאחר ומדובר בתחום שהדגש האינדיבידואלי בו רב מאד, מובן שאין להתייחס ללקוחות כגופים שבאים, קונים והולכים, אלא להבין את אופיו של כל אחד ואחד ולהתאים לו את השירות בצורה המדויקת ביותר.

הנציגים בקו הטלפון של שר המשקאות
הלקוחות שיוצרים קשר עם מספר הטלפון של שר המשקאות נהנים מייעוץ של מומחים בתחום האלכוהול והאירועים, המתמצאים היטב במגוון המשקאות שמציעה הרשת. לנציגים במערך שירות לקוחות של הרשת יכולת אבחנה מקצועית לגבי צרכי האירוע או העסק, והם יעניקו את ההדרכה ההולמת את הלקוח, תוך התחשבות מוחלטת ביכולותיו והעמדתו במרכז.

לא רק שירות לקוחות
מוקד הטלפון של שר המשקאות מאפשר גם ביצוע הזמנות, כולל אפשרות למשלוח עד העסק, שאלות שונות בנוגע לאפשרויות השירות הקיימות, המוצרים, וכן תלונות על מוצרים שנרכשו – כל אלה מושגים ביצירת הקשר עם מספר הטלפון של שר המשקאות. מלבד כל אלה, שר המשקאות מחוייבת להעניק ללקוחותיה את השירות המהיר והאמין ביותר, במחלקת שירות לקוחות טלפוני ובכל המחלקות האחרות בחברה.

לשירות הלקוחות של שר המשקאות חייגו 1-900-720-107

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com