ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> תחבורה ציבורית

אינדקס התחבורה הציבורית בישראל 08-9205005מודיעין התחבורה הציבורית תחבורה ציבורית היא מערך תחבורה המסיע אנשים כלומר לא ברכב פרטי. התחבורה הציבורית פועלת במקביל בתוך הערים וכן בדרכים בין-עירוניות ומחולקת למערכי הסעת המונים ולמערכי הסעת נוסעים בודדים, בנתיב מוגדר מראש או במסלול מותאם.
מערך התחבורה הציבורית לרוב נמצא תחת בפיקוח ממשלתי ועירוני, הטלפון של אגד, הטלפון של רכבת ישראל ושאר חברות התחבורה.
על מנת למצוא מידע אודות ניתן לפנות למודיעין תחבורה ציבורית ולבדוק אודות מרבית קווי התחבורה הציבורית במדינה.
במוקד זה ניתן לחפש את לוחות הזמנים של האוטובוסים ומסלולי הנסיעה, לכל חברה יש את המסלול נסיעה שלה ואת הזמנים במקומות השונים בקווים השונים.
דרך מודיעין אוטובוסים ניתן לברר שעת הגעה ליעד המבוקש.
לשימוש בתחבורה הציבורית יש היתרונות רבים כמו: הפחתת זיהום אויר מאחר ופחות משתמשים ברכב הפרטי, הפחתת עומסי תנועה והעלאת הבטיחות כתוצאה מההפחתה של כלי הרכב הפרטי. במודיעין 08-9205005 כל החברות ניתן למצוא מידע אודות:

טלפון מודיעין אגד
טלפון מודיעין דן
טלפון מודיעין רכבת ישראל
טלפון מודיעין ויאוליה
טלפון מודיעין קונקס
טלפון מודיעין מטרופולין
טלפון מודיעין מטרודן
טלפון מודיעין קווים
טלפון מודיעין ביתר עילית
טלפון מודיעין מאוחדים נצרת
טלפון מודיעין אפיקים
טלפון מודיעין גלים
טלפון מודיעין סופרבוס
טלפון מודיעין נתיב אקספרס
טלפון מודיעין אומני אקספרס
טלפון מודיעין גי בי טורס
טלפון מודיעין סיטיפס
טלפון מודיעין כרמלית

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com