שיער דליל
שירות לקוחות >> מזון ומחלבות >> תלמה ויוניליוור

שירות לקוחות תלמה יוניליוור בטלפון:
1-900-72-00-63


חברת תלמה יוניליוור (unilever) היא חברת מזון ישראלית, מהגדולות והחשובות בארץ. הקשר בין תלמה לחברת unilever התחיל עם רגע הקמתה של תלמה, והוא ממשיך לשגשג עד היום. בין מוצרי החברה משוּוַקים מוצרי בסיס שונים, רטבים, חטיפים, ושלל דגני בוקר, שהפכו לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום בישראל. כ-80% מהמשפחות בישראל צורכות את מוצרי החברה, והיא ידועה גם בריבוי הייצוא של מוצריה לחו"ל.

מוקד שירות לקוחות טלפוני קשוב ללקוח
בחברת תלמה יוניליוובר מייחסים חשיבות רבה לדעתו של הציבור בנוגע למוצרי החברה ולכלל שירותיה. החברה מפעילה מוקד שירות לקוחות טלפוני, המאפשר לצרכנים להפנות את כל שאלותיהם ובקשותיהם לנציגי השירות. הנציגים מוסמכים לטפל בכל בעיה שמופנית למוקד הטלפון של החברה. כמו כן, ניתן להתקשר לקו הטלפון של תלמה יוניליוור ולקבל מידע בנושאים הקשורים למוצרים השונים ולפעילות של תלמה יוניליוור.

על מוקד הטלפון של תלמה יוניליוובר
מספר הטלפון של תלמה יוניליוובר הוא הכתובת לכל פניה, בנושאים כמו יחסי ציבור, דוברות, מוצרים ומותגים, ובכל נושא אחר. במקרה של תלונה על מוצר, יש להכין את פרטי המוצר לפני חיוג מספר הטלפון של החברה: השם המדויק, תאריך הייצור והברקוד. רצוי לפרט ככל הניתן את סוג הבעיה, בכדי שהנציגים יידעו לטפל בה בצורה הטובה ביותר.

שירות לקוחות ברמה אישית
בחירת הנציגים וההשקעה בהכשרתם נובעת מהתפיסה כי שירות לקוחות שמבין את צרכי הפונה, הוא הבסיס לקיומו של קשר ראוי בין מוכר לקונה. כל התקשרות עם מספר הטלפון של תלמה יוניליוור מטופלת על ידי הגורם המומחה בתחומה, ותיתן את המענה המיטבי בנושא, לצד יחס אישי והבנה מקסימלית של הלקוח.

לשירות הלקוחות של יוניליוור ותלמה חייגו 1-900-72-00-63

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com