טיפטופ-סופר
שירות לקוחות >> בתי השקעות >> תמיר פישמן טלפון

שירות לקוחות תמיר פישמן בטלפון:
1900-72-13-92


תמיר פישמן (TAMIR FISHMAN) היא החברה הגדולה בישראל להשקעות. החברה מנהלת את נכסיהם של גדולי המוסדות בארץ - המסחריים, הממשלתיים והאקדמיים. TAMIR FISHMAN עומדת בסטנדרטים בינלאומיים ונותנת שירותים ללקוחות רבים מהארץ ומחו"ל.

מוקד הטלפון של תמיר פישמן - עם הלקוח לאורך כל הדרך
כחלק מחזון החברה לצמוח ולקרוא את המפה בצורה הטובה ביותר, מפעילה חברת תמיר פישמן שירות לקוחות טלפוני, שנציגיו צועדים יד ביד עם הלקוח. מתן הקדימות לבקשותיו וצרכיו של המשקיע במתן שירות לקוחות, ובשילוב הידע המקצועי של החברה, מביאים למיקסום התוצאות ולתשואות גדולות. בכך הופך מספר הטלפון של תמיר פישמן לדגם של מצוינות.

שירות לקוחות מקצועי
לקוחות החברה ומתקשרים המעוניינים בהצטרפות, זוכים למגוון פתרונות ומענה על שאלות מהתחומים: ניהול תיקי השקעות, קרנות גידור, דו"חות, מניות, מט"ח, ניירות ערך ועוד. אנשי הקשר המחכים לשיחת הטלפון של הלקוחות מוסמכים לענות לשאלות מסוג זה ולהם ניסיון רב בתחום.

הטלפון של תמיר פישמן
לשירות הלקוחות של תמיר פישמן יתרון משמעותי, והוא - בשעות המאוחרות בהן ניתן לבצע התקשרות עם מספר הטלפון של החברה. שעות המענה הטלפוני הן בימים א'-ה' בין השעות 8:30-19:00, ובמקרה של התקשרות בזמן שאינו בשעות פעילות המוקד, ניתן להשאיר הודעה והנציגים יחזרו לפונה. בתחילת השיחה נעשה ניתוב המחלק לקשרי לקוחות, מכירות וקרנות הון סיכון. בזכות היחס האדיב מספקת תמיר פישמן את דרישות הלקוחות בצורה הטובה ביותר במענה הטלפוני, ובכך חוסכת זמן המתנה ארוך וטרחה רבה, שמאפיינים שירות לקוחות טלפוני במקומות שונים.

צריכים את הטלפון של תמיר פישמן? חייגו 1900-72-13-92

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com