ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> חברות ביטוח >> AIG טלפון

AIG חברה לביטוח *
1900-72-0037
באינדקס חברות הביטוח של ישראלביטוח aig ישראל חברה לביטוח היא אחת מחברות לביטוח בארץ, היא בבעלות משותפת ל AIG העולמי.
ענפי הביטוח הם עוסקת החברה: ביטוח רכב, ביטוחי רכב חובה , ביטוח רכב מקיף הוא ביטוח אשר מעניק כיסוי רחב למקרים של אבדן או נזק שנגרמו לרכב המבוטח עקב אש, התהפכות, התנגשות, תאונה מכל סוג שהוא, גנבה ונזקים שנגרמו עקב הגנבה, נזקי טבע ומעשה זדון. כמו כן ניתן לבטח גם: ביטוח רכוש, ביטוח דירות, ביטוחי בריאות ותאונות אישיות.

כמו כן עוסקת חברת הביטוח AIG גם בביטוח מסחרי: ביטוח מקיף לבתי עסק, ביטוח חברה, ביטוח אובדן רכוש, ביטוח הנדסי, ביטוח אחריות מעבידים, ביטוח אחריות לצד שלישי (הכולל ביטוח אחריות מקצועית וביטוח נושאי משרה ודירקטורים), ביטוח אחריות המוצר וביטוח חיים.

AIG מתאימה ממש בשבילך פוליסת ביטוח רכב, עם כיסויים נרחבים ובמחירים אטרקטיביים-החברה מטפלת גם בלקוחות אשר נתקעו בלי דלק, לקוחות עם פנצ'ר.. מתקשרים לשירות לקוחות ונציג בדרך אליכם.
לפני שאתם מצטרפים לאחד ממסלולי הביטוח מומלץ לבצע השוואת ביטוח ולראות כי מעניקים לכם כיסוי על כל הדברים שחשובים לכם, כמו כן יש לבצע השוואת מחירי ביטוח.

לשירות לקוחות AIG חייגו לאינדקס 1900-72-0037
כתובת:
רח' הסיבים 25
קריית מטלון, ת.ד 535
פתח תקווה, מיקוד 49100
שעות פתיחה:
א'-ה' 08:00-17:00
ו' 08:00-13:00

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com