ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> שילוח בינלאומי >> EMS טלפון

EMS *
1900-72-05-61
טלפון מוקד חברות השילוח הבינלאומיות


שירות לקוחות EMS

EMS או Express Mail Service הנו שירות משלוחים אקספרס של דואר ישראל. באמצעות EMS ניתן לשלוח חבילות של עד 20 ק"ג למגוון יעדים בכל העולם. היתרון הגדול של שימוש בשירותי EMS למשלוח חבילות הוא שמדובר בנותן שירות מקומי שמבין את הקהל הישראלי ויודע בדיוק כיצד להתאים את רמת שירות במוקד טלפוני לצרכי הלקוח הישראלי.

איזה מידע תוכלו לקבל במוקד טלפוני EMS?
שירות טלפוני EMS הנו קודם כל נוח יותר ללקוח הישראלי – כל המידע שתוכלו לקבל הנו כמובן בעברית והמחירים למשלוחים הנם בשקלים, כך שאין צורך להתעסק עם שערי חליפין.

אך מה עוד מציע שירות טלפוני EMS?
• במוקד שירות EMS תקבלו מידע כללי מקיף לגבי ביצוע משלוח דרך EMS – תוך כמה ימים מובטח שחבילתכם תגיע ליעדה? מהם מחירי המשלוח? ומי זכאי להנחה?
• במוקד טכני EMS תקבלו הדרכה צמודה על שימוש בכלים האינטרנטיים של החברה – מעקב אחר משלוחים קיימים, מחשבוני מחירים, מחשבוני גודל חבילות, יצירת חשבוניות באינטרנט ועוד. במוקד שירות זה אף ידריכו אתכם כיצד לבצע משלוחים באופן עצמאי לשם נוחות אישית
• שירות לקוחות טלפוני ישמח אף לעזור לכם לבחון את איכות השירות של EMS אל מול המתחרים ולשם כך יספקו נציגי שירות הלקוחות מידע מהותי אודות ביטוח משלוחים, ייצוג במכס וכמובן מחירים והנחות.

מרכז שירות EMS
מרכז שירות EMS ניתן למצוא בכל עיר במדינה – מרכז שירות של דואר ישראל הוא המקום בו ניתן לבצע משלוחים ולקבל משלוחים מחו"ל. אך יחד עם העובדה שהמצאות מרכז שירות קרוב זה יתרון, כחלק משירות לקוחות איכותי, EMS מציעה גם איסוף חבילות מהבית.

לקבלת מידע נוסף ניתן לפנות לשירות טלפוני של EMS בטלפון: 1900-72-05-61

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com