שיער דליל
אינדקס שירות לקוחות >> שילוח בינלאומי >> FC Flying Cargo טלפון

FC פליינג קרגו *
1900-72-05-61
טלפון מוקד חברות השילוח הבינלאומיות


שירות לקוחות FC Flying Cargo

FC Flying Cargo הנה זכיינית FedEx מעל 20 שנה וכחלק ממשפחת FedEx, חברת השילוח הגדולה והטובה בעולם, מתחייבת לשירות לקוחות יעיל ואפקטיבי עבור לקוחותיה. החברה מציעה שירותי תובלה מקומיים ובינלאומיים כמו גם שירותי לוגיסטיקה מורכבים הכוללים אחסון, ניהול מלאי ועוד. בכדי ליצור קשר עם החברה ניתן לפנות לנציגיה דרך האתר, להגיע למרכז שירות או בטלפון - ליצור קשר עם מוקד שירות טלפוני.

מרכז שירות FC Flying Cargo
לבירור פרטים כלליים ואישיים בנוגע למשלוחים באמצעות FC Flying Cargo ולשם קבלת חבילות, ניתן להגיע למרכז שירות של FC Flying Cargo הקרוב למקום מגוריכם. מרכזי שירות משלוחים של FC Flying Cargo ממוקמים בצפון באזור חיפה, בנתב"ג ובלוד במרכז הארץ, באשדוד בדרום וכן מופעלים עוד מספר סניפים באזורים נוספים.

מוקד שירות FC Flying Cargo
אתר חברת FC Flying Cargo מכיל מידע מקיף אודות שירותי החברה ומאפשר הרשמה לשירותים באופן אוטומטי, אולם עבור אלו המעוניינים במענה אנושי, ניתן ליצור קשה עם מוקד שירות FC Flying Cargo וליהנות מהסברים מפורטים כמו גם ייעוץ אישי לשם התאמת שירותי החברה לצרכים הספציפיים שלכם.
כחלק משירות טלפוני, FC Flying Cargo מפעילה מוקד טכני. נציגי מוקד טכני FC Flying Cargo יכולים לעזור לכם לבצע מעקב אחר משלוחים, לקבל ליווי צמוד בביצוע פעולות טכניות כגון הזמנת, ניהול וקבלת משלוחים ועוד.
בנוסף, FC Flying Cargo מציעה שירותי תובלה קריטית. תובלה קריטית כוללת שלוחים הרגישים בזמן או משלוחים שהתוכן שלהם הנו רגיש ודורש טיפול מיוחד (כגון מזון). שירות לקוחות FC Flying Cargo יעזור לכם לבצע משלוחים כאלו ויוכל להתאים פתרון מיטבי בהתאם למאפייני המשלוח שלכם.
מוקד טלפוני FC Flying Cargo תמיד זמין לעזור ללקוחות החברה לקבל את השירות בטוב ביותר. אתם מוזמנים לפנות למוקד שירות טלפוני FC Flying Cargo עם כל שאלה ונציגיה יעמדו לשירותכם בשמחה.

לקבלת מידע נוסף התקשרו לשירות לקוחות FC Flying Cargo בטלפון: 1900-72-05-61

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com