שיער דליל
אינדקס שירות לקוחות >> שילוח בינלאומי >> Fridenson טלפון

Fridenson *
1900-72-05-61
טלפון מוקד חברות השילוח הבינלאומיות


שירות לקוחות Fridenson

Fridenson – חברה מקומית בסטנדרטים בינלאומיים. בזכות ניסיון של כמעט 40 שנה בתחום השילוחים והשירותים הלוגיסטיים בארץ, החברה מסוגלת לספק ללקוחותיה שירות לקוחות אמין ואיכותי כשהיתרון הגדול שלה הוא שהנה חברה מקומית גדולה אך לא ענקית, דבר המאפשר להמשיך ולהישאר קשובה לצרכי לקוחותיה ולהגמיש את תנאי השילוח בהתאם לצרכיהם. במידה והנכם זקוקים ללווי ותמיכה בביצוע משלוחים, ניתן לפנות בטלפון למוקד שירות Fridenson.

פתרונות שילוח במוקד טלפוני של חברת Fridenson
שירות לקוחות טלפוני של חברת פרינדסון מסוגל להתאים פתרון כולל לצרכי הלקוח – מהשילוח, דרך האחסנה ועד ההובלה וההפצה בארץ ובחו"ל.

בשירות טלפוני Fridenson תוכלו לקבל מידע ספציפי לגבי צרכי השילוח שלכם – זמני הגעה של משלוחים, מחירים, משקל ואופי המשלוח.

שירות לקוחות Fridenson בטלפון מציע כמובן גם תמיכה טכנית לביצוע ומעקב אחר הזמנות ודוגל במתן יחס אישי לכל לקוח ולקוח, קטן כגדול.

חברת Fridenson עבדה במרוץ השנים עם מגוון רחב של עסקים וצברה ניסיון רב בביצוע משלוחים מסוגים שונים בארץ ובחו"ל – מהעתקת קו מפעל ועד הובלת ציוד כבד, ונציגי מוקד טלפוני Fridenson שמחים תמיד להיענות לאתגרים חדשים ולעמוד בהם בהצלחה.

לסיכום...
יחס אישי על ידי נציגי החברה, במוקד שירות ובשטח, מוניטין של איכות ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת הנם מאבני הבניין של החברה ונותנים לה את הערך המוסף שכל לקוח רוצה.

לקבלת מידע נוסף ולביצוע הזמנות שילוח, ניתן להתקשר למוקד טלפוני Fridenson בטלפון: 1900-72-05-61

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com