ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> ביגוד והלבשה >> H&M טלפון

שירות לקוחות H&M
1900-72-99-93

באינדקס הביגוד וההלבשה של ישראל


H&M הינה רשת ביגוד אופנה לנשים, גברים וילדים, המאפשרת ללקוחותיה ליהנות משירות לקוחות אישי, אמין ומקצועי. מכיוון שמדובר ברשת שסניפיה פרושים ברחבי העולם, בכל מדינה קיים מוקד שירות לקוחות משלה, המספק ללקוחות הרשת שירות העומד בסטנדרטים בינלאומיים. ניתן לקבל מענה אופטימאלי בכל שאלה או בעיה.

מוקד שירות לקוחות H&M
באמצעות פנייה למוקד הטלפוני של H&M, ניתן לקבל את כל המידע הרלוונטי לצרכן. אפשר לקבל תשובות לשאלות כמו: מהם תנאי שימוש בכרטיסי המתנה של H&M, מהם תנאי ההחזרות וההחלפות, כיצד ניתן ליצור פרופיל אישי באתר על מנת ליצור מלתחה אינטראקטיבית, מהי אפליקציית H&M במכשירים ניידים ועוד. כמו כן, ישנה אפשרות לבדוק יתרה נוכחית בכרטיס המתנה ומהו הסניף הקרוב ביותר למקום המגורים. במידה ולקוח מעוניין לספר על חווית קנייה שעבר באחד מסניפי הרשת, להציע או לבקש דבר מה, הוא יותר ממוזמן לחייג את מספר הטלפון של H&M ולפרט את המקרה בפני נציג שירות מנוסה.

מה נציג השירות צריך לדעת?
טרם פנייתך, ודא כי יש בידך את כל הנתונים, על מנת שתוכל לקבל את המענה המדויק ביותר: אם למשל ברצונך להחזיר או להחליף דגם, ודא כי יש ברשותך את קוד המוצר. אם ברצונך לדווח על מקרה – ודא כי אתה יודע את פרטי הסניף בו ביקרת. מעבר לכך, נציג השירות יבקש את פרטיך האישיים, על מנת שיוכל לעדכן את בקשתך ולחזור אליך במהירות האפשרית. טיפ – כדאי לך לזכור את שמו של נציג השירות עמו שוחחת, כך שאם היית מרוצה מטיפולו במקרה ותרצה לבקש אותו שוב בעתיד, תוכל לעשות זאת.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לשירות לקוחות H&M בטלפון: 1900-72-99-93

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com