ויפאליס
שירות לקוחות >> בתי השקעות >> IBI טלפון

שירות לקוחות IBI בטלפון:
1900-72-13-92


IBI בית השקעות (אי.בי.אי) הוא המקום הבטוח בישראל לקופות גמל, קרנות נאמנות והשתלמות, ומסחר עצמאי בניירות ערך. חזון החברה הוא לשאוף למצוינות, ולפעול לקידום רב ככל האפשר של הלקוח.

מוקד הטלפון של IBI בית השקעות
חברת IBI מעמידה לרווחת הציבור שירות לקוחות טלפוני המטפל במגוון רחב של נושאים, דוגמת פתרונות מימון, מערך השוואות, מידע על עמלות, מסלולים שונים, מעקב אחר תיקים, פיצויים, הצטרפות ללקוחות חדשים ועוד. מספר הטלפון של אי.בי.אי הוא מסמלי האיכות של החברה, המשקפים אחריות ומקצועיות.

היתרון שבטלפון
למרות ריבוי ערוצי התקשורת בעידן הטכנולוגי, אנשים רבים עדיין מעדיפים ליצור קשר עם נציגי שירות לקוחות באופן ישיר, ולשוחח עם אדם ולא עם מחשב. ב-IBI בית השקעות מבינים את הצורך הזה, והחברה עושה מאמצים רבים בכדי למקסם את שביעות רצונו של הלקוח. בזכות הקשר הישיר, מפיק הלקוח את המיטב מהמידע כפי שניתן להעניק לו במתן שירות לקוחות טלפוני. כמו כן, אנשים שמעוניינים בהצטרפות לחברה ולא מכירים את כל המונחים הקשורים לשוק ההון, יכולים ליהנות מהסבר מפורט ואדיב מהנציגים של החברה.

שירות לקוחות אישי
נציגי קו הטלפון של IBI בית השקעות זמינים לקבל את כל סוגי הפניות. הם מומחים בנעשה בשוק ההון ובעלי נסיון רב בתחומם. מלבד היותו של הקשר בלתי מתווך, מושם דגש רב בחברה על דיסקרטיות, אמינות ואכפתיות לפונים. השירות החם והמקצועיות הם ההופכים את מספר הטלפון של IBI בית השקעות למודל מצליח.

צריכים את הטלפון של IBI? חייגו 1900-72-13-92

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com