שיער דליל
שירות לקוחות >> יבואני מוצרי חשמל >> שירות LG

טלפון שירות LG :
1-900-72-00-62


LG (אל ג'י) היא חברה בינלאומית לייצור ופיתוח של מוצרים חשמליים ודיגיטליים, בטכנולוגיות מתקדמות. לחברה ותק של למעלה מחמישים שנה בתחום, והיא מייצרת מגוון מכשירים מסוגים שונים, כגון מכשירי חשמל ביתיים, טלפונים חכמים, מחשבים ומכשירי מדיה מתקדמים. החברה מייבאת מוצרים גם לישראל (אל ג'י ישראל) וכמו בכל העולם, שמה נקשר עם איכות ואמינות.

שירות לקוחות טלפוני בחברת LG
ב – LG מבינים את החשיבות שבמתן שירות לקוחות נגיש ומובן, ולכן העמידה החברה מערך שירות לקוחות טלפוני לשלוחתה בישראל. חשוב להדגיש כי LG בארץ היא חברה ישראלית לכל דבר, ואין חשש מפגיעה באיכות השירות בשל פערי שפה וכדומה. השירותים הניתנים במוקד הטלפון של LG הם למעשה זהים לשירותים שניתנים במערך שירות לקוחות של כל חברה ישראלית אחרת. יתרה מזו, הנסיון שצברה LG במדינות השונות במרוצת השנים, לימד אותה להתייעל ולהבין את ייחודו של כל לקוח ולתת לו את השירות המתאים לו ביותר.

מה נותן מספר הטלפון של LG?
בשירות הלקוחות הטלפוני ניתנות תשובות לשאלות רבות: שאלות בנוגע להתקנה, הוראות הפעלה, מפרט טכני, נקודות מכירה ועוד ועוד – כל המידע ניתן בחיוג מספר הטלפון של LG. המערכת מסוּוגת לפי נושאים, וכל נציג עונה לפי תחום התמחותו בלבד.

השירות של LG
נציגי השירות במוקד הטלפון של של LG עברו הכשרה קפדנית, והם מנוסים בטיפול בכל פנייה. הנציגים נבחרו על פי קריטריונים של רגישות ותודעת שירות גבוהה, והם נכונים לסייע לכל מי שפונה למוקד הטלפון של החברה, בסבלנות ובאורך רוח. כל זאת מתוך התפיסה כי יש למצות את הפוטנציאל שבשירות אמין ומקצועי, ולהביא לשביעות רצונו המירבית של הלקוח.

לשירות הלקוחות של LG חייגו 1-900-72-00-62

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com