ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> שילוח בינלאומי >> TDY טלפון

TDY *
1900-72-05-61
טלפון מוקד חברות השילוח הבינלאומיות


שירות לקוחות TDY

TDY מציעה שירותי שילוח בינלאומיים למגוון רחב של יעדים בכל העולם עבור לקוחות המבצעים רילוקיישן ומבקשים להעביר את חפציהם היקרים מישראל לארץ היעד או בחזרה. שירות לקוחות החברה שם דגש על יעילות, תכנון ועבודה שיטתית ופשטות על מנת להפוך כל מעבר לנעים וחלק.

מוקד טלפוני TDY
שירות טלפוני TDY זמין עבורכם בכל עת על מנת לעזור לכם לתכנן בצורה מיטבית את המעבר שלכם ולהוציאו לפועל על הצד הטוב ביותר.

TDY זמינים במוקד טלפוני בכדי להוריד מהכתפיים שלכם את אחד הקשיים הגדולים ברילוקיישן – הלוגיסטיקה של המעבר. שירות לקוחות TDY יתמוך בכם בקבלת החלטות לגבי ביצוע מעבר, יעזור באריזה מתאימה ופריקה ביעד ובזכות ניסיון של 30 שנה בביצוע שילוח בינלאומי, ידע לזהות כיצד להתאים את אופי השילוח לצרכיכם.

שירות לקוחות TDY מתאים בדיוק לאלו הזקוקים לשילוב בין איכות ורמת שירות – ייעוץ אישי במוקד טלפוני, התאמה אישית של תנאי השילוח, שימוש בשותפים וסוכנים מנוסים במדינות היעד לשם שמירה על המטען שלכם ודאגה לכל פרט ופרט בדרך – מעמילות מכס ועד עמידה בזמנים.

בכדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית וליהנות מנתיבי השירות המיוחדים של TDY, כל שצריך הוא לפנות בטלפון למוקד שירות טלפוני TDY ולהתייעץ עם נותני השירות. המוניטין, הניסיון וההכרה בעבודה משולבת עם הלקוח לכל אורך הדרך הם מה שנותן לTDY את העליונות ברמת השירות, במוקד טלפוני ובעבודת השילוח בשטח.

התקשרו עוד היום לשירות לקוחות TDY בטלפון: 1900-72-05-61

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com