שיער דליל
אינדקס שירות לקוחות >> שילוח בינלאומי >> TNT אקספרס טלפון

TNT אקספרס *
1900-72-05-61
טלפון מוקד חברות השילוח הבינלאומיות


שירות לקוחות TNT אקספרס

TNT אקספרס הנה חברה בינלאומית עם שירות לקוחות באוריינטציה מקומית. מדובר בחברת השילוח המובילה באירופה ולה מרכז שירות והפצה בכל העולם על מנת לאפשר לכם ליהנות משירות לקוחות יעיל ומהיר בהזמנת משלוחים ארצה ובביצוע משלוחים לחו"ל.

מתי כדאי להתקשר לטלפון של מוקד שירות TNT אקספרס?
שירות טלפוני TNT אקספרס יאפשר לכם לקבל מידע מדויק לגבי שירותי החברה המגוונים על מנת להבטיח שהצרכים שלכם נענים בשלמותם על ידי החברה.

במוקד טלפוני TNT אקספרס יאפשרו לכם לבחור בין שירותי מסירה אקספרס – ביום למחרת, שירות ביום מוגדר לבחירתכם ואף שירותים גמישים ומותאמים אישית עבור חבילות ומסמכים הרגישים בזמן ועבור משלוחים גדולים במיוחד.

שירות לקוחות טלפוני יכול אף להפנות אתכם למרכז שירות הקרוב למקום מגוריכם לשם איסוף נוח של משלוחים לארץ.

מוקד טכני של TNT אקספרס ילווה אתכם בתהליך ביצוע ההזמנה ומעקב אחריה על מנת שהצטרפותכם לחברה תהיה חלקה ופשוטה ככל האפשר. כמו כן, מוקד טכני TNT אקספרס זמין לפתור כל תקלה בזמן אמת.

אילו פרטים חשוב לדעת לפני ביצוע הזמנה?
במוקד שירות TNT אקספרס תוכלו לקבל מידע מהותי לגבי המסמכים השונים הדרושים לשם ביצוע הזמנה, כדוגמת שטר מטען ומסמכי השילוח והמכס.

כמו כן, שירות לקוחות TNT אקספרס בקיא בתקנות המכס לייבוא, בין השאר, מאירופה ומארצות הברית על מנת להקל עליכם את תהליך השילוח ולהפוך את הקניות מחו"ל לפשוטות בדיוק כמו הקניות בסופר.

לפרטים נוספים ומידע מפורט ניתן לפנות לשירות לקוחות TNT אקספרס בטלפון: 1900-72-05-61

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com