שיער דליל

AM:PM *
1900-72-0244

באינדקס רשתות המזון של ישראל


באפשרותך להתקשר לקו הטלפון ולהגיע במהירות ובקלות לשירות הלקוחות של רשת הסופרמרקטים am:pm, ובאמצעות הטלפון לברר במהירות ובקלות לגבי סניפים של הרשת, שעות פתיחה ושעות פעילות, מבצעים, מחירים, משלוחים, ועוד.
רשת am:pm היא רשת מרכולים, שההתמחות שלה היא במרכזי שכונות באיזור גוש דן (ובתחנות הדלק של דור אלון) שפתוחים 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה.
רשת ampm נוסדה בשנת 2001, כשהסניף הראשון שלה הוקם ברחוב בן יהודה בתל אביב, ורק בשנת 2006 נפתח הסניף הראשון של הרשת מחוץ לעיר תל אביב.
הייחוד של רשת am:pm הוא בהיותה הראשונה בישראל שהינה למעשה רשת של מכולות שמחליפות פיצוציות, ופתוחות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, תופעה הרווחת בעולם, ובעיקר במרכזי הערים הגדולות בעולם.
כיום לרשת למעלה מ-40 סניפים ברחבי גוש דן, הממוקמים בתל אביב, רמת גן, גבעתיים, הרצליה, נווה מונוסון, נס ציונה, הוד השרון, ראשון לציון ובת ים.
ביכולתך לצלצל לקו טלפון האינדקס וליהנות משירות הלקוחות של רשת am:pm, שירות מקצועי, מיומן ואדיב הניתן מלבד באמצעות הטלפון, גם בכל הסניפים של הרשת.
באפשרותך להצטרף למועדון הלקוחות של רשת am:pm, ליהנות ממבצעים, הטבות והנחות הניתנים לחברי המועדון, ובין היתר משירות המשלוחים של הרשת, המוענק חינם לחברי המועדון – ניתן להזמין את המשלוחים לכל שעה ביום ולגבי כל סכום קנייה.

צריכים את הטלפון של AM:PM? חייגו 1900-72-0244

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com