ויפאליס
שירות לקוחות >> תמיכה טכנית >> Asus

אסוס - ASUS - מוקד תמיכה טכנית ושירות לקוחות
1900-72-16-82


תמיכה טכנית – טלפון של אסוס
חברת asus מפורסמת בנוטבוקים ולוחות האם האיכותיים שלה, אשר הוכיחו את עצמם גם בתנאים קיצוניים של עבודה בחלל, בגבהים קיצוניים, בתנאים קשים של טלטולים וחבטות בשטח, ועוד.
חברת אסוס מציעה לצד מכשירים איכותיים ברמה גבוהה, גם שירות לקוחות ותמיכה טכנית מקצועיים ואדיבים, המעניקים לכם שירות במרכזי השירות, או בטלפון של Asus במספר הטלפון הרשום למעלה.

טלפון של שירות לקוחות asus
בין אם רכשתם את אחד ממוצרי החברה לצורך שימוש ביתי אישי ובין אם הנכם משתמשים בהם בעסק שלכם, הרי שבמסגרת האחריות של מוצרי asus תוכלו ליהנות משירות תמיכה טכנית ותיקונים שיסייעו לכם ליהנות מתפעול ברמה גבוהה של המוצרים שברשותכם או מתיקונם במקרה הצורך.
באמצעות שיחת טלפון למספר הטלפון של asus תוכלו לפתור בעיות וליקויים במוצרי החברה, וצוות התמיכה של אסוס ישמח במידת הצורך לתקן או להחליף את החלקים הפגומים במוצר או את כל המוצר עצמו, לפי שיקול דעתה המקצועי ועד לשביעות רצונך המלאה.

צריכים את הטלפון של אסוס? חייגו 1900-72-16-82

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com