ויפאליס
שירות לקוחות >> רשתות מוצרי חשמל >> best buy טלפון

Best Buy - טלפון שירות לקוחות :
1-900-72-00-61


best buy (בסט ביי) היא רשת חנויות למוצרי חשמל ואלקטרוניקה, המשווקת מוצרים ממגוון סוגים: מוצרי חשמל שונים, ציוד היקפי למחשב, וכן מכשירים חשמליים לבניית כושר וליציאה לטבע. הרשת ידועה במחיריה הזולים ובאיכות השירות שלה. זה לא מכבר שהפך המושג בסט ביי למילה נרדפת למקצועיות ואחריות.

מספר הטלפון של best buy
ב - best buy קיים מערך שירות לקוחות טלפוני שהוקם לטובת הלקוחות, ועומד לרשותם בכל שאלה. נציגי השירות בקו הטלפון של best buy הם אדיבים ומקצועיים, והוכשרו לסייע לכל פונה בצורה המיטבית. בחיוג מספר הטלפון של הרשת ניתן לקבל מידע על מבחר המוצרים וכן לטפל בבעיות שהתעוררו.

נציגי השירות במוקד הטלפון של best buy
נציגי השירות של best buy הוכוונו לתת את המענה הטוב ביותר עבור הלקוח ללא פשרות. הנציגים רואים לנגד עיניהם את טובתו בלבד, ולא נותנים ללקוח שירות שלא ביקש. בנוסף, המידע שברשותם הוא מדויק ואמין, וכל נציג מספק מידע על תחום ההתמחות שלו בלבד. היחס האנושי והחום הם המאפיינים הבולטים במחלקת שירות לקוחות של best buy, והם שהופכים את הקנייה לידידותית ומהנה.

איזה מידע ניתן לקבל במוקד שירות לקוחות?
מחלקת שירות לקוחות טלפוני ברשת best buy נותנת שירותים בתחומים שונים: רקע כללי על המוצרים והחברות, אפשרויות שונות ביכולותיהם של המוצרים, ייעוץ והכוונה המותאמים לצרכי הלקוח, ומידע על כל מוצר ומוצר. כמו כן, ניתן לפנות למספר הטלפון של best buy בכל מקרה של תקלה במוצר, והבעיה תטופל מהר ככל האפשר.

לשירות הלקוחות של בסט ביי חייגו 1-900-72-00-61

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com