ויפאליס
שירות לקוחות >> תמיכה טכנית >> Dell

Dell - מוקד תמיכה טכנית ושירות לקוחות
1900-72-16-82


תמיכה טכנית Dell
מעוניינים לרכוש הביתה או לעסק שלכם אחד מהמוצרים האיכותיים של חברת דל? כבר קניתם מדפסת או מחשב מחברת Dell ואתם זקוקים לעזרה בהתקנה או תמיכה טכנית?
מוזמנים להתקשר למספר הטלפון של התמיכה הטכנית של Dell, וצוות הטכנאים ואנשי המקצוע שלנו הממתינים לכם בצד השני של הקו יעניקו לכם שירות לקוחות מהיר מקצועי ואמין בשיחת טלפון אחת.

טלפון שירות לקוחות dell
חברת דל מציעה קשת רחבה של מוצרים איכותיים המותאמים לכם לעסק או לבית, כולל מוצרי חומרה ותוכנה, ולרבות מחשבים שולחניים, מחשבים ניידים, מדפסות, טאבלטים, שרתים ועוד.
השירות של חברת dell לא מסתיים עם רכישת התוכנה או החומרה, אלא ממשיך גם הרבה אחר כך, הן בתמיכה טכנית בטלפון והן במרכזי השירות, וכולל אחריות לחלפים או להחלפה, שדרוג המוצרים לכל רמת שירות נדרשת, שירותי התקנה ופריטים חלופיים נוספים. בנוסף באפשרותכם ליהנות גם מאינטגרציה מותאמת אישית במפעל כך שהחומרה תוגדר באופן המתאים אישית לצרכיכם.
כל שעליכם לעשות הוא להתקשר למספר הטלפון הרשום למעלה, וליהנות משירות לקוחות אדיב ומקצועי.

צריכים את הטלפון של דל? חייגו 1900-72-16-82

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com