ויפאליס
שירות לקוחות >> תמיכה טכנית >> Microsoft

Microsoft - מוקד תמיכה טכנית ושירות לקוחות
1900-72-16-82


תמיכה טכנית מיקרוסופט
כולנו משתמשים ונהנים יומיום ממגוון המוצרים של חברת מיקרוסופט, כמו למשל תוכנות windows, office, גולשים באינטרנט בדפדפן explorer, משוחחים ב-skype, או משחקים ב-xbox, ועוד.
בעלי עסקים נהנים משירותים רחבים יותר של מיקרוסופט, הכוללים בין היתר שירותי אבטחה, שירותי ענן, כלי פיתוח ומגוון שירותים עסקיים.
במהלך רכישת המוצרים או השימוש בהם לא אחת אנו נזקקים לתמיכה טכנית מקצועית. בדיוק בשביל זה ממתינים לכם צוות שירות הלקוחות המקצועי של מיקרוסופט בצידו השני של הקו – שיחת טלפון אחת למספר הטלפון של מרכז התמיכה הטכנית של מיקרוסופט תוכל לפתור לכם כל בעיה קטנה כגדולה.

מספר הטלפון של Microsoft
באפשרותכם להתקשר למספר הטלפון של Microsoft הרשום למעלה ולברר עם צוות התמיכה הטכנית של מיקרוסופט כל בקשה או למצוא פתרון און ליין איתם לכל בעיה טכנית בחומרה או בתוכנה, לגבי הפעלת מוצרים או התקנתם, לגבי עזרה לגבי תוכנה לא מקורית או מזויפת, ועוד.
בנוסף, צוות התמיכה הטכנית של מיקרוסופט מעניק סיוע ללקוחות בעלי מגבלות או הזקוקים לתמיכה עבור טכנולוגיה מסייעת, וכן תומך ברכישות ממשווקים או בהורדות מהאינטרנט.

צריכים את הטלפון של מיקרוסופט? חייגו 1900-72-16-82

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com