ונוסיל
שירות לקוחות >> אתרי אינטרנט >> טלפון PayPal

PayPal - טלפון שירות לקוחות
1900-725-300


שירות לקוחות paypal
שירות התשלומים הבינלאומי המוביל של paypal מפעיל לטובת המוכרים והקונים גם בישראל שירות לקוחות מקצועי ואדיב.
כידוע, פייפל הינה הפלטפורמה הנפוצה ביותר לביצוע תשלומים מקוונים ולגביית כספים באינטרנט, הן לעסקים קטנים או גדולים והן לאנשים פרטיים. בכל שאלה, פנייה או בעיה בנוגע לשירות הנכם מוזמנים לפנות באמצעות הטלפון לשירות לקוחות paypal ולקבל מענה מיידי ומקצועי.

טלפון של paypal
מעתה אין צורך לחפש מה מספר הטלפון של paypal. כל שעליכם לעשות הוא לחייג למספר הטלפון המופיע למעלה, ונציגי שירות הלקוחות של פייפל כבר מחכים לכם בצד השני של הקו.
בין אם אתה משתמש ב-Paypal כבעל עסק או כאדם פרטי, נציגי שירות לקוחות paypal יוכלו לענות לכם בטלפון על מגוון שאלות או בעיות הצצות במהלך השימוש בשירותי התשלום המקוונים של פייפל, לרבות: גביית כספים, ביצוע תשלומים, פתיחת חשבון עסקי או פרטי, תשלום עמלות, מחלוקות, תביעות, הונאה, אבטחה, ביצוע אינטגרציה של העסק או האתר לשירותי פייפל, עזרה בכניסה לאתר וסיסמאות, הוספת כספים לחשבון ומשיכתם, מצב תשלומים, ביטול תשלומים, הסטוריית תשלומים, מוצרים דיגיטליים, שוברים, ועוד ועוד.

מספר הטלפון של paypal
אז טרם חייגתם למספר הטלפון של paypal? מוזמנים להתקשר למספר הטלפון של paypal המופיע למעלה וליהנות גם אתם ממענה יעיל ומהיר מצוות שירות לקוחות מקצועי ואדיב.

צריכים את הטלפון של PayPal? חייגו 1900-725-300

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com