שיער דליל
שירות לקוחות >> משקאות >> Wine&More טלפון

Wine&More - טלפון שירות לקוחות:
1-900-720-107


רשת wine and more היא רשת לשיווק יינות ומשקאות חריפים, שהחלה את דרכה בתור חנות משפחתית בעיר יפו בשנות הארבעים של המאה הקודמת. במרוצת השנים התפתחה הרשת, וכיום היא משווקת משקאות רבים במקומות שונים בארץ, וגם בשרים ומעדניית גבינות.

שירות לקוחות ברשת wine and more
ברשת wine and more מבינים שהלקוח מעל הכל, ועושים את מירב המאמצים לשמור איתו על קשר. לכן מפעילה הרשת מוקד שירות לקוחות טלפוני מקצועי, המספק מידע בתחומים רבים. ניתן להתקשר למוקד הטלפון של wine and more בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 עד 17:00 ולקבל מענה לכל הפניות.

איזה מידע ניתן לקבל בחיוג מספר הטלפון של wine and more?
אגף שירות לקוחות ב- wine and more נותן מידע על המוצרים השונים של הרשת, סניפים ושעות פעילות שלה, ארגון החברה ועוד ועוד. בשל הגיוון בתחומי הרשת, מושם דגש על ההתייחסות הספציפית לכל נושא, והפונה מנותב לתחום שרלוונטי לבקשתו.

הנציגים במוקד הטלפון של wine and more
הרשת חרטה על דגלה לתת שירות לקוחות טלפוני איכותי וזמין, ולכן גם נציגי השירות יודעים היטב את מלאכתם. הם בקיאים במוצרי הרשת ובתחומי פעילותה, ומתמצאים במתן פתרון לבעיות השונות. כמו כן, לנציגי השירות תודעת שירות גבוהה, והם נכונים לעזור תמיד. רשת wine and more מבקשת לעודד את המודעות למגוון שירותיה, ומקווה כי ייעשה שימוש רב בשיחות טלפוניות עם מספר הטלפון של החברה.

לשירות הלקוחות של Wine&More חייגו 1-900-720-107

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com