ויפאליס
שירות לקוחות >> אתרי אינטרנט >> טלפון YNET Shops

YNET Shops - טלפון שירות לקוחות
1900-725-300


שירות לקוחות ynet
גם אתם גולשים באתר המוביל במדינה, ynet.co.il? באתר ynet תמצאו כתובת ועדכונים חמים מהשטח לכל מה שחיפשתם בנושא חדשות, ספורט, כלכלה, תרבות, מחשבים, בריאות, יהדות, צרכנות, רכילות, לימודים, ועוד ועוד.
לרשותכם עומדים נציגי שירות לקוחות ynet המעניקים מענה ומידע לגולשים באתר,באמצעות טלפון או מייל, לכל פניה, בקשה, שאלה או הערה.
בין היתר, שירות לקוחות ynet מאפשר לכם לפנות באמצעות מייל או טלפון ynet למערכת האתר ולשלוח ידיעות חדשותיות, סקופים, מידע בעל ערך חדשותי, להוסיף אתר לאינדקס האתרים של ynet, לבצע פעילות שיווקית בשיתוף עם ynet, לפרסם ב-ynet או בכל אחד מאתרי ידיעות אינטרנט, וכיו"ב.

טלפון של ynet
מבצעים את הקניות שלכם באתר ynet shops? תוכלו ליהנות לא רק מחוויות קנייה מתקדמת והצעות אטרקטיביות ממגוון המותגים הגדולים, אלא גם ממענה מהיר, מקצועי ויעיל מהנציגים במוקד שירות לקוחות המעניק לכם שירות מעולה ממדרגה ראשונה עד הבית.
באפשרותכם לפנות לנציגי שירות לקוחות ynetshops במגוון אפשרויות – באמצעות פקס, מייל או טלפון. על מנת לייעל את השירות, בטרם פנייה לשירות לקוחות באמצעות הטלפון, נא הכינו מראש את מספר ההזמנה שלכם.

מספר הטלפון של ynet
מחפשים מה מספר הטלפון של ynet shops? פשוט התקשרו למספר המופיע למעלה, ותוכלו גם אתם ליהנות ממענה מהיר ויעיל ומרכישה באתר הקניות האמין והמהיר בישראל.
כך תוכלו גם אתם ליהנות מרכישה של מוצרים איכותיים אצל ynet שופס – החל ממחשבים וטאבלטים, סמארטפונים, טלויזיות ומערכות קולנוע ביתי, וכלה במוצרי חשמל לבית ולמטבח, אוזניות, צילום, ריהוט, וכו'.

צריכים את הטלפון של YNET Shops? חייגו 1900-725-300

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com