ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> ביגוד והלבשה

אינדקס ביגוד והלבשה בישראל 1900-72-99-93


מהות השירות
חברות ביגוד אופנה, מתמחות במתן שירות ברמה גבוהה ללקוחות. לכל חברה חשוב לשמר את לקוחותיה, חשוב לה שלקוחותיה יהיו שבעי רצון וימליצו על השירות לחבריהם. לכן, גם חברות בעל שם עולמי כמו BillaBong, H&M וזארה שמעמדן יציב בסך הכל, אינן נחות לרגע על מנת לספק ללקוחות את השירות הכי טוב שיוכלו לקבל. אנשי מוקד השירות, שעברו הכשרה מסודרת לתפקיד, משתדלים לנהל עם לקוחות החברה שיחה באווירה אישית ונינוחה, שבמהלכה ינסו להבין ללבם ולמצוא פיתרון מהיר למצוקותיהם.

שירות טלפוני מצוין
רשתות האופנה מפעילות מוקדי שירות טלפוני, המונים מספר גדול של נציגים, על מנת שאלה יספקו פלטפורמה להתעדכנות במידע רלוונטי ופתירת בעיות. מדובר בחברות כמו רנואר, הוניגמן ו TNT, תמנון ועונות. אלו שאלות או בעיות עלולות להתעורר בקרב לקוחות הרוכשים ביגוד אופנה? לרוב מדובר בהחלפות, החזרות, קבלת זיכויים ושוברים, רכישת כרטיסי גיפט קארד והטענתם, איתור בגד מדגם מסוים, במידה וצבע מסוימים, שינוי מקום איסוף הזמנה, ולמחזיקי כרטיס מועדון – בירור יתרה, הנחות והטבות. נציגי המוקדים בחברות כמו Golbary, Jump, קרייזי ליין ולוצ'י משקיעים את מיטב מרצם במענה על כלל השאלות, גם המורכבות שבהן, שמצריכות בירור נוסף. מוקדי שירות הלקוחות שומרים על קשר רציף עם הלקוחות, ומקפידים להתקשר מדי פעם על מנת לברר האם הם מרוצים מהשירות שקיבלו. חברות כמו אריסטו שמט, FOX, H&O, Golf&co, ו – מתאים – לי, מקבלות מכתבי תודה רבים על פועלן, המעידים על לקוחות מרוצים רבים.

לפרטים נוספים, ניתן לפנות למוקדי שירות הלקוחות של החברות השונות : 1900-72-99-93

להלן חלק מחברות ההלבשה במוקד:
טלפון קסטרו
טלפון רנואר
טלפון H&M
טלפון זארה
טלפון הוניגמן
טלפון תמנון
טלפון מתאים לי
טלפון עונות
טלפון גולף
טלפון H&O
טלפון פוקס
טלפון jump
טלפון קרייזי ליין
טלפון גולברי
טלפון בילבונג
טלפון אריסטו שמט

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com