טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> עשה זאת בעצמך

אינדקס רשתות עשה זאת בעצמך של ישראל 03-968-7800


עם המהפכה הצרכנית שהחלה להתרחש כאן בישראל אי שם בסוף שנות ה- 90, לארצנו הקטנטונת הגיע טרנד אמריקני מופלא בשם עשה זאת בעצמך. ברחבי הארץ נפתחו חנויות רבות ומאוחר יותר גם רשתות עשה זאת בעצמך. הן פרסו בפנינו מגוון עצום של מוצרים שנועדו לסייע לנו בשיפוץ ובתחזוקת הבית ללא התערבות של איש מקצוע – לגמרי לבד. מכאן כמובן שמן של רשתות עשה זאת בעצמך. כאן באתר ממתינה לכם רשימה מלאה של רשתות אלה הכוללת מידע שימושי כתובת אתר האינטרנט, סניפים, כתובת, טלפון של שירות לקוחות, שעות פתיחה וכד'. כנסו והרוויחו זמן ומאמץ.

רשתות עשה זאת בעצמך – כל הרשתות
ברחבי הארץ פרוסים עשרות סניפים של רשתות עשה זאת בעצמך כך שכל אחד ובכל מקום בארץ יכול למצוא בדיוק מה שהוא צריך. רשת הום סנטר ורשת אייס קנה ובנה – הן הרשתות הגדולות ביותר שהוקמו בתחילת שנות ה- 90 וכיום מובילות את השוק. גם רשת איקאה מציעה מוצרים בסגנון עשה זאת בעצמך לצד מוצרי עיצוב לבית, לגינה ולמטבח. עוד ברשימת רשתות עשה זאת בעצמך ניתן למצוא את רשת רוזנפלד וגם סיטי שופ. ולצידן של הרשתות פועלות גם חנויות פרטיות קטנות ביניהן גם חנויות טמבור שכונתיות.

רשתות עשה זאת בעצמך – כל המוצרים
רשתות עשה זאת בעצמך מציעות מבחר עצום של מוצרים שנועדו לשפץ, לתקן, לשדרג, לעצב ולייעל את חיינו בבית או במשרד. בכל רשת ובכל חנות תמצאו מחלקות שונות: רהיטים להרכבה עצמית ולוחות עץ לנגרות, צבע וטיח, ציוד לאמבטיה או למקלחת, ציוד למטבח, ציוד תקשורת, ציוד פרזול, אביזרי תאורה וחשמל, כלי עבודה חשמליים, ריצוף וחיפוי, עיצוב וקישוט. בנוסף לכך ישנן חנויות המציעות גם מחלקה של עיצוב הגינה עם רהיטים, צמחים וציוד עבודה עם אדמה.

צריכים את מספר טלפון של רשת עשה זאת בעצמך? חייגו 03-968-7800

להלן חלק מהרשתות אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
טלפון אייס קנה ובנה
טלפון איקאה
טלפון הום סנטר
טלפון סיטי שופ
טלפון רוזנפלד

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com